Мебельная фабрика Joiner
 1. Головна
 2. /
 3. Статті
 4. /
 5. АКАДЕМІЯ ВІЯР - НАВЧЕНЕ СПІВРОБІТНИКІВ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ «JOINER»
 6. /

АКАДЕМІЯ ВІЯР - НАВЧЕНЕ СПІВРОБІТНИКІВ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ «JOINER»

16:40 24 лютого 2021

 

 

«Академія ВіЯр» - інформаційно-пізнавальний проект, який дозволяє всім бажаючим ознайомитися з продукцією брендів, дилером яких є компанія ВіЯр. Презентації та семінари на «Академія ВіЯр» розповідають про функціональність і зручність використання різноманітних меблевих комплектуючих та особливості роботи з ними.

«Академія ВіЯр» переслідує дві важливі цілі: підвищувати ефективність роботи і ділитися досвідом, що дозволяє приймати кращі рішення в області комплектуючих і фурнітури для меблів. В рамках проекту «Академія ВіЯр» спікери розповідають про останні досягнення, тренди в меблевій індустрії, а також представляють свій погляд на використання сучасної меблевої фурнітури і плитних матеріалів в різних інтер'єрах.

«Академія «ВіЯр» демонструє, як за допомогою меблевого асортименту, послуг і сервісів можна вирішити завдання будь-якої складності, а також розробити унікальний дизайн за допомогою останніх інноваційних рішень.

У суботу, 26 березня, пройшов черговий семінар в рамках інформаційно-пізнавального проекту «Академія «ВіЯр», який відвідав колектив конструкторів – дизайнерів меблевої фабрики «Joiner».

 

Захід був особливим, бо цього дня «Академія» святкувала новосілля – проект отримав власне приміщення. Тепер всі семінари будуть проходити за адресою бульвар Івана Лепсе, 16, в колишньому магазині фурнітури «ВіЯр». Зал переобладнали спеціально для «Академії».

Вперше на новому місці спікери виступили з презентаціями на тему меблевих фасадів. Говорили про особливості розсувних систем Starke і Hettich, а також про те, як і з яких матеріалів, фахівці компанії «ВіЯр» виготовляють Фасади власного виробництва: плівковий МДФ, фасади Кліф, акрилові Фасади Ньюмен.

Наприкінці заходу всі учасники «Академії» отримали подарунки, які трішки спростять вибір фурнітури та матеріалів для меблевого виробництва.


Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

 • Меблі від виробника
 • Вигідна ціна
 • Висока якість
 • Виготовлення в срок
 • Широкий вибір
 • Виготовлення на замовлення