Мебельная фабрика Joiner

Дисконтна карта

Положення по «Накопичувальній дисконтній картці JOINER»

«Накопичувальна дисконтна картка JOINER» — це дисконтна карта, що надає її власнику систему знижок з придбання меблів від меблевої фабрики «JOINER».

Стати власником «Накопичувальної дисконтної картки JOINER» може кожен бажаючий, який пройшов коротку процедуру реєстрації, вказавши ПІБ власника, вік, контактний телефон, електронну адресу.

Датою початку участі в програмі є дата видачі дисконтної картки в установленому порядку, шляхом заповнення реєстраційної анкети.

Період дії «Накопичувальної дисконтної картки» не регламентовано конкретним терміном її дії.

Основна мета «Накопичувальної дисконтної картки JOINER» залучення клієнтів, інформування їх про акції, сезонні розпродажі, знижки та заходи.

Знижка за «Накопичувальною дисконтною карткою JOINER» надається на весь асортимент товарів, крім товарів представлених за акційною ціною.

Карта не надає єдину знижку, а дає можливість в кожному окремому випадку мати максимальну знижку у кожного з учасників програми «Накопичувальна дисконтна картка JOINER».

Шкала знижок програми «Накопичувальна дисконтна картка JOINER»:

— 5% - при накопиченні від 30000 грн до 69999 грн

- 7% - при накопиченні від 70000 грн до 99999 грн

— 10% - при накопиченні від 100000 грн і більше.

Для того щоб, надалі, сума покупки вносилася на Ваш рахунок, пред'являйте дизайнеру дисконтну карту перед кожною покупкою.

Знижка по «Накопичувальній дисконтній картці JOINER» не надається при оформленні товару в розстрочку. Сума покупок цих товарів враховується в накопичувальній сумі покупок.

При втраті дисконтна карта підлягає відновленню. Для цього необхідно написати заяву на ім'я адміністратора, вказавши анкетні дані.

При наявності у покупця двох дисконтних карт знижки по картах не підсумовуються, покупець може скористатися тільки однією з них на свій розсуд.

Знижка надається тільки при наявності дисконтної картки.
Сума покупки вноситься на рахунок дисконтної карти виключно в момент здійснення покупки.

Територія поширення «Накопичувальної дисконтної картки JOINER» поширюється на території України зацікавленими субагентами, продавцями меблів, адміністраторами ТВК а також, за погодженням на заходах і виставках, в яких бере участь меблева фабрика «JOINER». Поширення також можливе поштовим шляхом, використовуючи адресну книгу.

Для інформування власника картки, проводиться попереднє анкетування, що дозволяє надалі підтримувати зворотний зв'язок з власником картки.

У разі якщо власник карти не побажає отримувати адресне інформування з приводу спеціальних знижок і акцій, у нього залишається можливість отримати дану інформацію через систему інформування на сайті, де для власників «Накопичувальних дисконтних карток JOINER» передбачений спеціальний сервіс, що дозволяє ознайомитися з акціями і заходами, що проходять у данний момент.

Контроль над виконанням дисконтної програми здійснюється адміністрацією меблевої фабрики «JOINER».

Адміністрація меблевої фабрики «JOINER» залишає за собою право призупинити або змінити всю програму або її частину в будь-який час як з попереднім повідомленням про це, так і без нього.

«Накопичувальна дисконтна картка JOINER» для Вас-це:
- Вигідна участь у накопичувальній системі знижок;
- Першочергове інформування про надходження нових пропозицій;
- Особисте запрошення на сезонні розпродажі, Свята, інші спеціальні акції, організовані для постійних покупців;
Гарного вам настрою і вдалих покупок від меблевої фабрики «JOINER»

скидка на мебель

Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення