Мебельная фабрика Joiner

Вакансії

На постійну роботу на Київське меблеве виробництво «JOINER» потрібні: замірники, складальники-установники корпусних і модульних меблів, зроблених під замовлення.

сотрудничество

Вимоги до претендента: досвід роботи не менше двох років в цехах складання меблів, досвід у виготовленні корпусних і модульних меблів.
Знання повного циклу виробництва: самостійний розрахунок виробів за кресленнями, деталіровка виробів, карти крою та поклейка, порізка, розмітка, сверловка, вимірювання радіусів, збірка і установка. Збірка конструкцій будь-якої складності: передпокої, шафи-купе, кухні, ніші, меблі на балкон і лоджію. Установка і підключення підсвічування.

Потрібен дизайнер корпусних і модульних меблів з досвідом роботи не менше 3 років. Вимоги до претендента: вміння працювати з 3D програмами, маючи творчий підхід і створюючи необхідний образ інтер'єру для замовника. Виїзд на заміри, спілкування з клієнтами. Підбір матеріалів і фурнітури. Створення дизайну — проекту виробу з урахуванням побажань клієнта. Розрахунок вартості виготовлення меблів. Ведення журналу замовлень. Вміння спілкуватися і виявляти вимоги замовника, чітко висловлювати свої думки, знання ринку оздоблювальних матеріалів. Вітається креативне і нестандартне мислення.

Особисті якості для всіх претендентів: відповідальність, уважність, націленість на результат, гнучкість, без шкідливих звичок, пунктуальність, комунікабельність. Вміння спілкуватися з клієнтом, прагнення до розвитку. Здатність працювати в команді. Здатність до самостійної роботи.

І так ви:
1. Любіть свою професію, робота в своїй області приносить вам задоволення.
2. Активні, енергійні, відповідальні, працьовиті і пунктуальні.
3. Завжди, готові розвиватися і підвищувати свій рівень.
4. Вмієте працювати в команді.
5. Вмієте мислити мовою рішень, а не мовою проблем.

Ми шукаємо тямущих, досвідчених фахівців з високими показниками роботи. Тільки для серйозних, відповідальних і бажаючих заробляти.

Якщо ви володієте вищепереліченими якостями і хочете працювати в нашій команді, надсилайте свої роботи і резюме на наш email: joiner.hello@gmail.com або телефонуйте до нас по телефону (044) 353 10 31 (097) 470 00 05 (066) 837 28 66 (073) 840 04 03

скидка на мебель

Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення