Мебельная фабрика Joiner
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

 • Меблі від виробника
 • Вигідна ціна
 • Висока якість
 • Виготовлення в срок
 • Широкий вибір
 • Виготовлення на замовленняСтінпанелі, перегородки

Замовте зараз безкоштовний виклик дизайнера!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець — дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги : вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру, нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу і вентиляційної системи в приміщенні.

-разделитель-

ЩО ТАКЕ 3D-ПАНЕЛІ?

Декоративні 3D-панелі для стін - це універсальний декоративний елемент, який здатний не тільки оживити і прикрасити будь-який інтер'єр, але і вирішити найрізноманітніші дизайнерські завдання. Мають високий рівень зносостійкості, вологостійкості і, що важливо, не виділяють шкідливих речовин, що дозволяє використовувати їх для обробки дитячих кімнат. 3D-панелі від меблевої фабрики «Joiner», володіють відмінними характеристиками: підвищенним запасом міцності, ефектом шумо і тепло ізоляції, приховують нерівності поверхонь та простоті в догляді. Ми встановлюємо 3D панелі під замовлення і готові виконати роботу будь-якої складності і будь-яких розмірів.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ 3D-ПАНЕЛЕЙ ДЛЯ СТІН?

 1. Різноманітність кольорів — після монтажу 3D-панелі можна надати будь-яку колірну гамму, що дозволяє вписати її в будь-який інтер'єр;
 2. Універсальність — декоративні панелі 3d можна використовувати для декору не тільки стін, але і стелі, міжкімнатних перегородок, меблевих фасадів;
 3. Надійність — стінові панелі не тільки порівнянні по міцності зі стінами, але і стійкі до різних механічних впливів;
 4. Простота в догляді — забруднення зі стінових панелей можна прибрати простими побутовими засобами (вологою серветкою або щіткою).

ЯКУ СТРУКТУРУ МАЄ 3D-ПАНЕЛЬ?

 1. Основа, в якості якої для стінових панелей виступає плита МДФ або фанера;
 2. Рельєфний шар — фрезерування 3-d панелі, які створює візерунок з поглибленнями. У нашому асортименті є великий каталог фрезерувань різної форми і глибини. У разі створення авторського 3-д малюнка - в наших силах втілити в життя Ваш авторський задум будь-якого рівня складності;
 3. Декоративно — зміцнюючий шар. З лицьового боку рельєфні візерунки обробляються декількома шарами якісної емаллю, плівкою ПВХ, а іноді шпоном або шкірою.

ЗА ДОПОМОГОЮ 3D-ПАНЕЛЕЙ ВИ МОЖЕТЕ:

 1. Візуально розширити простір;
 2. Розділити приміщення на кілька «зон»;
 3. Створити необхідну атмосферу за допомогою певної структури малюнка.

Крім того, стінові панелі 3D здатні дати вам абсолютно нове сприйняття простору. Тому можна сміливо стверджувати, що настінні 3D-панелі – це революційна технологія нашого часу, нові можливості для сучасних і класичних інтер'єрів.