Мебельная фабрика Joiner
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовленняМеблі офісні

Сучасний офіс повинен бути облаштований з максимальною турботою про комфорт і благополуччя працівників. Тому Офісні меблі повинні бути не тільки естетичними, але і відповідати таким критеріям як комфорт, ергономічність і функціональність.

Від того, наскільки презентабельними і зручними будуть меблі для офісу, багато в чому залежить успіх і репутація компанії.

Замовте зараз безкоштовний виклик дизайнера!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець — дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги : вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру , нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу та вентиляційної системи в приміщенні.

-роздільник-

ЗОНИ В ОФІСІ-ПРАВИЛЬНЕ РОЗДІЛЕННЯ ПРОСТОРУ МЕБЛЯМИ

Просторовий поділ повинен передбачати всі потреби персоналу, сприяти підвищенню продуктивності праці, показувати респектабельність фірми. При великих розмірах приміщення, зони можуть створити Офісні меблі. Умовно, зони можна розділити

1. Робоча зона;

2. Приймальна зона;

3. Приміщення для керівників;

4. Конференц-зал;

5. Зона відпочинку.

1. Робоча зона: простір офісу, призначений виключно для трудового процесу, займає основне місце всього приміщення. Кращим рішенням буде суміщені робочих місць, які використовуватимуться для всіх працівників по черзі. Організація такого місця буде нескладною, завдяки функціональної сучасних меблів, практичних робочих інструментів, правильно організованої комп'ютерної інфраструктури.

2. Приймальна зона: Зона, що відповідає за вхід в приміщення і прийом відвідувачів і клієнтів. Особливо важливо серйозно підійти до вибору меблів для потенційних клієнтів – варто купити офісні меблі з максимальними показниками комфорту, мотивуючи клієнта повертатися якомога частіше.

3. Приміщення для керівників: приміщення повинно бути максимально представницьким, ефектним для клієнтів, адже в ньому полягають важливі угоди. Також цей куточок офісу повинен бути максимально комфортним, адже керівництво не тільки працює в ньому, але і відпочиває. Обов'язкові атрибути – стіл і зручне крісло.

4. Конференц-зал: це приміщення повинно бути максимально простим, освітленим. Так як тут будуть проходити дискусії, прийматися важливі рішення, то, ні в якому разі нічого не повинно відволікати співробітників від наради. Великий стіл і зручні крісла – основні атрибути.

5. Зона відпочинку: проведення дружніх бесід під час перерв, перерви на каву, читання літератури або просто бажання розслабитися – для цих цілей відмінно піде невелика кімната зі зручними диванами і журнальним столиком.

Такі Офісні меблі, які ви можете купити у нас, допоможуть створити затишок і справжню робочу обстановку у Вашому офісі.