Мебельная фабрика Joiner
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовленняБарні стійки

Замовте зараз безкоштовний виклик дизайнера!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець — дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги : вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру , нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу та вентиляційної системи в приміщенні.

-разделитель-

БАРНА СТІЙКА

Наша меблева фабрика «Joiner» займається виробництвом меблів для закладів і пропонує широкий асортимент барних стійок для ресторанів і квартир різної складності конструкції і комплектації для приміщень великих і малих розмірів. Варто відзначити, що меблі нашої фабрики створюються фахівцями конструкторами-дизайнерами в тому числі за проектами наших замовників. Відповідно до їх потреб наші дизайнери створюють і реалізують проекти, що відповідають потребам відвідувачів і співробітників. Наші барні стійки-незамінний компонент сучасного затишного приміщення.

Для виробництва стійок ми використовуємо міцні зносостійкі матеріали — дерево і пластик, скло і акриловий камінь. Барні стійки для барів оснащуються надійними кріпленнями і відбуваються таким чином, щоб мінімізувати ризик пошкодження. Барна стійка зі скла мобільна і ергономічна, вона володіє достатнім запасом міцності для активної експлуатації. Барні стійки з дерева — класичний варіант меблів для бару або ресторану. Вони володіють самою довговічною конструкцією, що зберігає товарний вигляд протягом усього періоду експлуатації.

Барна стійка на замовлення — це завжди один з оптимальних варіантів рішення для оформлення стильного сучасного і комфортного приміщення за розумною ціною.