Мебельная фабрика Joiner

Статті

КОЛІР 2019 - ЖИВИЙ КОРАЛ (Living Coral)КОЛІР 2019 - ЖИВИЙ КОРАЛ (Living Coral)

Новий колір року опублікований! Інститут кольорів Pantone назвав колір «Живий корал» 2019 роком. Living Coral-кораловий з золотистим подтоном. «Живий корал» - це колір, який можна зустріти в природі. Це позначає барвисті коралові рифи і поширює почуття легкості і оптимізму. У Pantone описали колір як «комунікабельний і енергійний», природа якого розташовує до безтурботності.

24 травня

УРА! МИ ТЕПЕР НА ФЕЙСБУЦІ І В ВАЙБЕРЕ!УРА! МИ ТЕПЕР НА ФЕЙСБУЦІ І В ВАЙБЕРЕ!

Всім привіт! Вітаємо всіх вас з новим 2019-м роком-роком земляної свинки! З найкращими побажаннями поспішаємо повідомити, що вже кілька років нас можна знайти в фейсбуці! Ми намагаємося не відставати від передових технологій і тепер всі наші нові роботи, встановлені меблі, корпусні, модульні від меблевої фабрики joiner.com.ua ви можете побачити і лайкнути на нашій сторінці в фейсбуці...

24 квітня

ЯК ЗРОБИТИ МЕБЛІ ДЕШЕВШИМИ ?ЯК ЗРОБИТИ МЕБЛІ ДЕШЕВШИМИ ?

Привіт, наші дорогі друзі, споживачі, клієнти. Дуже часто виникає у вас питання: «а чи можна зробити кухню шафу купе, кабінет або будь-яку іншу корпусні або модульні меблі ДЕШЕВШЕ?». Ви задаєте це питання нам завжди, а якщо не задаєте, то напевно обговорюєте його зі своїми рідними і близькими при покупці меблів. Що найцікавіше ви ставите цим питанням при покупці абсолютно різних виробів, продуктів або послуг і навіть незалежно від вашої платоспроможності. Це абсолютно нормально! Це здорово і ми вас в цьому підтримуємо!)

24 березня

АКАДЕМІЯ ВІЯР - НАВЧЕНЕ СПІВРОБІТНИКІВ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ «JOINER»АКАДЕМІЯ ВІЯР - НАВЧЕНЕ СПІВРОБІТНИКІВ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ «JOINER»

«Академія ВіЯр» -інформаційно-пізнавальний проект, який дозволяє всім бажаючим ознайомитися з продукцією брендів, дилером яких є компанія ВіЯр. Презентації та семінари на «Академія ВіЯр» розповідають про функціональність і зручність використання різноманітних меблевих комплектуючих та особливості роботи з ними

24 лютого

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВИРОБНИКІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ МЕБЛІВ КІФФ 2019МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВИРОБНИКІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ МЕБЛІВ КІФФ 2019

Міжнародний форум виробників і постачальників меблів (визнаний UFI). Київський міжнародний меблевий форум KIFF 2016 та виставка МТКТ Innovation 2019 це:

24 січня

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ "JOINER" - ВИРОБНИКА КОРПУСНИХ І МОДУЛЬНИХ МЕБЛІВ:

Виготовлення корпусних і модульних меблів, особливо виробництво, починається зі створення проекту необхідного вам вироби. Після виїзду дизайнера-замірника до Вас на об'єкт, безпосередньо виміру приміщення і зчитування всіх індивідуальностей інтер'єру, створюється-3D візуалізація корпусних або модульних меблів у Вашому інтер'єрі. Наші дизайнери-конструктори старанно стежать за тенденціями світового меблевого ринку і беруть на озброєння найсвіжіші, актуальні рішення.

24 грудня

МЕБЛЕВІ МАТЕРІАЛИМЕБЛЕВІ МАТЕРІАЛИ

КОРПУСИ, ФАСАДИ, ФУРНІТУРА ТА ІН. ТУТ ВИ ПОБАЧИТЕ ЛОГОТИПИ ТИХ ФІРМ І ОРГАНІЗАЦІЙ, З ЯКИМИ МИ СПІВПРАЦЮЄМО
У меблевому виробництві нами використовуються абсолютно різні матеріали зарубіжних і вітчизняних виробників: від кроношпана до Кліфа, від мюллера до блюма, від мдф плівки до натурального дерева. Меблева фабрика «Joiner.com.ua» виробляє якісні, красиві, сучасні, доступні, меблі будь-якого обсягу і рівня складності.

24 листопада

ЗНАЙОМТЕСЯ: ШТУЧНИЙ АКРИЛОВИЙ КАМІНЬ. ЧИМ ВІН ХОРОШИЙ. СКЛАД, ЕТАПИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШТУЧНОГО КАМЕНЮЗНАЙОМТЕСЯ: ШТУЧНИЙ АКРИЛОВИЙ КАМІНЬ. ЧИМ ВІН ХОРОШИЙ. СКЛАД, ЕТАПИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

Винахід штучного акрилового матеріалу належить американцям. З тих пір пройшло не так багато часу, а його переможна «хода» по планеті набирає обертів. Власники підприємств вважають його виробництво вельми вигідним, а споживачі цінують за фізичні і хімічні властивості, тому цей штучний камінь можна зустріти скрізь: в квартирах, в будинках, в офісах і громадських місцях.

24 жовтня
12
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення