Мебельная фабрика Joiner
 1. Головна
 2. /
 3. Статті
 4. /
 5. ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ "JOINER" - ВИРОБНИКА КОРПУСНИХ І МОДУЛЬНИХ МЕБЛІВ:
 6. /

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ "JOINER" - ВИРОБНИКА КОРПУСНИХ І МОДУЛЬНИХ МЕБЛІВ:

16:50 24 грудня 2020

Виготовлення корпусних і модульних меблів, особливо виробництво, починається зі створення проекту необхідного вам виробу. Після виїзду дизайнера-замірника до Вас на об'єкт, безпосередньо виміру приміщення і врахування всіх індивідуальностей інтер'єру, створюється-3D візуалізація корпусних або модульних меблів у Вашому інтер'єрі. Наші дизайнери-конструктори старанно стежать за тенденціями світового меблевого ринку і беруть на озброєння найсвіжіші, актуальні рішення.

Підписання договору

Саме з моменту підписання договору, де фіксуються вибрані Вами для меблів матеріали, розміри і внесення передоплати 70% вартості готового виробу, починається найцікавіше – запускається процес створення вашого виробу. Залежно від обраного матеріалу залежать і терміни виготовлення готового виробу в нашому виробництві меблів. Якщо вибрані вами фасади з ЛДСП або плівкового МДФ, тоді терміни виготовлення меблів будуть від двох з половиною тижнів. Якщо фасадна частина вашого виробу з фарбованого МДФ, тоді терміни виготовлення меблів будуть від трьох з половиною тижнів. Якщо ви вибрали для фасаду шпонування деревом, каменем або натуральне дерево – тоді терміни виготовлення вашого виробу будуть від чотирьох з половиною тижнів. У будь – якому випадку ви отримуєте гарантію на всі свої вироби: на розсувні системи – 5 років, на корпусну і фасадну частину-1 рік.

Матеріали для виробництва меблів

УВАГА! Ми не продаємо нижче перераховані матеріали!

Ми продаємо вже готові вироби!

МДФ для фасадів; Плівки: Плівка «WDM» груп; Плівка «GLOBAL»; Плівка «Артіль» ЛТД; Плівка «VINIL»груп; Термопал; Пластик : «Постформпласт»; Акролюкс; Фарбування: RAL кольору для фарбування МДФ; Рамкові: AGT профіль; AGT профіль фарбований по RAL «Супер-профіль»; ДСП: ДСП компанії «EGGER» (Австрія); ЛДСП «SWESSPAN» (Україна); ДСП компанії «Бучина» (Словаччина); «Kronospan» (Україна); ДВП; Мармур; Штучний акриловий камінь; Пластик: Пластик «ARPA»; Пластик «FAB»; Пластик «LUXEFORM» Пластик «Postformplast»; Фурнітура відомих європейських виробників: Hettich; Blum ; Grass GmbH; «Muller»; Linken; натуральні: дерево; шпон; шкіра; скло: гладке; Вітражі; тоноване; гнуте; з уф-печаткою; метал: чорний; нержавіюча сталь; алюміній;

Цех розпилу

Виробництво корпусних і модульних меблів від меблевої фабрики «Joiner» здійснюється виключно з матеріалів високої якості. Наші фахівці проводять ретельну перевірку матеріалів на наявність дефектів і виробляють розпил за наявними схемами або підготовленим картам розкрою ЛДСП. Для цих цілей застосовується спеціалізоване імпортне обладнання, що виконує поставлені завдання гранично точно. Торці деталей, виконаних з ЛДСП, в обов'язковому порядку обробляються кромкою ПВХ в колір, що є гарантією їх бездоганного зовнішнього вигляду. Після розпилу необхідні деталі направляються в цех по збірці.

Складально-столярний цех

В даному цеху працюють справжні майстри, які здійснюють збірку несучих і функціональних елементів корпусних і модульних меблів фабрики «Joiner». Від якості проведених на цьому етапі робіт безпосередньо залежить тривалість служби корпусних і модульних меблів. Це майже фінальний етап у виробництві корпусних і модульних меблів. Від неї, в тому числі, залежить термін життя виробу. На всі вироби наша меблева фабрика «Joiner» дає обов'язкову гарантію. Ми так само надаємо послуги з ремонту меблів після закінчення гарантійного терміну.

Перевірка. Упаковка

Повністю зібрані готові корпусні і модульні меблі ретельно перевіряються нашим фахівцем з контролю якості, який проводить скрупульозну роботу по виявленню дефектів і недоопрацювань. Після чого меблі знову розбираються і упаковуються для транспортування і монтажу.

Упаковуються всі деталі найретельнішим чином, особливо тендітні її частини: скло, вітражі, дзеркала, деталі зі штучного каменю. Дуже важливо не пошкодити і не подряпати глянсову поверхню виробів.

Доставка. Зборка. Установка

Доставку виробленої на нашій меблевій фабриці «Joiner» корпусних і модульних меблів ми здійснюється по всій території України. Якщо доставка проводиться по Києву та Київській області (не перевищуючи 40 км), тоді доставка для Вас буде безкоштовною. Якщо далі-вартість доставки прораховується індивідуально. Збірка і установка меблів здійснюється безкоштовно і проводиться безпосередньо у Вас в приміщенні. Час складання і установки залежить від обсягу і складності виробу. В окремих випадках збірка може зайняти до декількох днів. Установка вбудованої техніки не входить у вартість готового виробу і проводиться за додаткову попередньо обговорену і узгоджену плату.

Висновок

Меблева фабрика «Joiner» пропонує Вашій увазі якісні, сучасні, практичні, ексклюзивні меблі під замовлення за доступними цінами в оптимальні терміни. Ми так само пропонуємо гнучку систему знижок і різноманітні акції для вас. Якщо вас зацікавила м'які меблі: софи, дивани, крісла, м'які куточки, тафти, кухонні куточки та інші м'які меблі, пропонуємо Вам відвідати сайт і вибрати з каталогу : http://me-bel.com.ua/

На постійну роботу на Київське меблеве виробництво «JOINER» потрібні: замірники, складальники-установники корпусних і модульних меблів, зроблених під замовлення. Більш детально ознайомитися з можливістю працювати у нас на виробництві ВИ МОЖЕТЕ ТУТ.....

Так само на нашій меблевій фабриці «JOINER» є гнучка система знижок. Накопичувальна дисконтна Карта «JOINER» — це дисконтна карта, що надає її власнику систему знижок з придбання меблів від меблевої фабрики «JOINER». Ознайомитися з дисконтною програмою ВИ МОЖЕТЕ ТУТ.....


Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

 • Меблі від виробника
 • Вигідна ціна
 • Висока якість
 • Виготовлення в срок
 • Широкий вибір
 • Виготовлення на замовлення