Мебельная фабрика Joiner
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовленняДитячі установи

Замовте зараз безкоштовний виклик дизайнера!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець – дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги : вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру , нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу та вентиляційної системи в приміщенні.

-разделитель-

МЕБЛІ ДЛЯ ШКОЛИ

Шкільні меблі – це невід'ємна частина в організації навчального процесу. Вони повинні бути багатофункціональними, ергономічними, якісними та безпечними.

ЯК ВИБРАТИ МЕБЛІ ДЛЯ ШКОЛИ?

1. Купувати шкільні меблі рекомендується на підставі групи зростання, тому що в правильному фізичному розвитку школярів грає важливу роль зручність меблів. Вони повинні відповідати всім технічним стандартам якості і мати дозвіл для використання в шкільних установах. Щоб уникнути різного роду травм, шкільна парта і стілець не повинні мати гострих кутів.

2. Потрібно враховувати, з якого матеріалу зроблена шкільна парта, стілець і решта меблів для шкільних установ. Вони повинні бути зроблені з екологічно чистих матеріалів, безпечних для здоров'я не тільки учнів, а й вчителів. Виробник зобов'язаний забезпечувати учнів виробами з ретельною обробкою поверхонь і з ідеальним складанням. Навіть недорогі шкільні меблі повинна відповідати нормам.

3. Поверхня шкільної парти і стільця повинна бути покрита лаком, щоб забезпечити тривалий термін експлуатації. Шкільна парта – це не тільки атрибут шкільного класу, але і хороший вибір тих батьків, які купують її додому для своєї дитини, оскільки він більшу частину часу проводить за столом, виконуючи домашнє завдання.

4. Сучасні меблі для шкільної бібліотеки, класів, кабінетів і дитячих повинні мати гладку поверхню, щоб учні не поранилися. За технічними характеристиками вона повинні бути міцними, надійними, зручними в експлуатації, а також володіти підвищеною стійкістю до механічних впливів, оскільки діти дуже активно поводяться як за межами школи, так і в її стінах.

З нашими меблями ваші діти будуть почувати себе під час занять зручно і комфортно. Різноманітність конструкцій пропонованих моделей, допоможе вам створити в класі, навчальному кабіні та дитячій бажаний інтер'єр і надати приміщенню неповторний стиль.

МЕБЛІ ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДКІВ АБО МЕБЛІ ДЛЯ ДИТЯЧИХ УСТАНОВ

Дитячий садок - з нашими меблями учні будуть відчувати себе під час занять зручно і комфортно. Різноманітність конструкцій пропонованих моделей, допоможе вам створити в класі, навчальному кабіні бажаний інтер'єр і надати приміщенню неповторний стиль.

1. БЕЗПЕКА ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

З нашими меблями учні будуть відчувати себе під час занять зручно і комфортно. Різноманітність конструкцій пропонованих моделей, допоможе вам створити в класі, навчальному кабіні бажаний інтер'єр і надати приміщенню неповторний стиль.

2. ВІДПОВІДНІСТЬ ВІКОВОЇ КАТЕГОРІЇ ТА АНАТОМІЧНИМ ОСОБЛИВОСТЯМ ДИТИНИ

Малюки ростуть швидко, і меблі, які використовуються для обстановки приміщень молодших груп абсолютно не підійдуть для дітей, які вже готуються в школярі. Наша компанія гарантує якість своїх виробів, враховують даний момент, і пропонують меблі, строго відповідні віку і росту дитини. Постава і зір залежать від положення за столом, тому ці предмети меблів повинні відповідати затвердженим стандартам.

3. КОМФОРТ І ЗАТИШОК

Перебування в дитячому садку, особливо новеньких, обертається стресом. Потрапивши з затишної домашньої атмосфери в чужу обстановку та ще й без батьків – справжня трагедія для малюка. Ось чому інтер'єр повинен бути продуманим так, що б діти могли відчувати себе як вдома. Зручні стільчики, забавні ігрові стінки, столики для малювання і виробів, меблі для їдальні, зручні ліжка – все це має колосальний вплив на те як дитина буде себе почувати в дитячому закладі. Само собою, що Меблі для дитячої повинні бути яскравими, але не надмірно. Приємні кольори – це завжди гарний настрій і самопочуття. Наша меблева фабрика «Joiner» виготовляє дитячі меблі на замовлення, високої якості за вашими індивідуальними розмірами, і проектами. Велика колірна гамма і різноманітність використовуваних матеріалів дає нам можливість втілити в життя всі ваші ідеї.