Мебельная фабрика Joiner
 1. Головна
 2. /
 3. Статті
 4. /
 5. ЯК ЗРОБИТИ МЕБЛІ ДЕШЕВШИМИ ?
 6. /

ЯК ЗРОБИТИ МЕБЛІ ДЕШЕВШИМИ ?

16:36 24 березня 2021

Привіт, наші дорогі друзі, споживачі, клієнти. Дуже часто виникає у вас питання: «а чи можна зробити кухню шафу купе, кабінет або будь-яку іншу корпусні або модульні меблі ДЕШЕВШЕ?». Ви задаєте це питання нам завжди, а якщо не задаєте, то напевно обговорюєте його зі своїми рідними і близькими при покупці меблів. Що найцікавіше ви ставите цим питанням при покупці абсолютно різних виробів, продуктів або послуг і навіть незалежно від вашої платоспроможності. Це абсолютно нормально! Це здорово і ми вас в цьому підтримуємо!) Згадується відразу фільм «Кавказька полонянка». Пам'ятайте, там був такий тост: мій прадід говорив: «я маю бажання купити будинок, але не маю можливості. Я маю можливість купити козу, але не маю бажання». Так давайте ж вип'ємо за те, щоб наші бажання збігалися з нашими можливостями! Відразу скажу, що ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ ТОЙ, ХТО ЗРОБИТЬ ДЕШЕВШЕ! ЗАВЖДИ! Є мультик дуже хороший старий радянський Сергій Міхалков: жадібний багатій: https://www.youtube.com/watch?v=MHsoL9GceQY

   Так от. Повертаємося до теми про «дорого – дешево» і тепер ми з вами розберемо все по поличках і ви для себе вирішите: чи хочете ви це «дешевше» або ви хочете не просто дешевше, а й при цьому не втратити в якості. Ми будемо говорити про виробництво меблів, але цю схему ви можете застосувати до будь-якого виробництва різних продуктів або послуг.

І так, давайте будемо розбиратися:

 • МЕБЛІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ЗАВЖДИ ДОРОЖЧЕ, НІЖ СЕРІЙНІ МЕБЛІ!

   Запам'ятайте раз і назавжди: меблі під замовлення це як одяг під замовлення або будь – яка інша річ під замовлення-завжди дорожче, ніж меблі серійного виробництва! Меблі під замовлення – це дизайнерські меблі! Так! Ви ж не обурюєтеся і не ображаєтеся, коли приходите до дизайнера одягу і шиєте у нього на замовлення костюм, а він виставляє ціну дорожче, ніж вже готовий костюм в магазині? Ні, ви розумієте, що шиють саме для вас, створюють, підганяють, переміряють, прошивають і стилізують так, як потрібно саме вам! Так звідки ж з'являється таке здивування, коли меблі, які створюються як шедевр для вас і тільки для вас під замовлення коштують дорожче, ніж готові в магазині? Так, в магазині не того кольору, розміру, не та якість фурнітури і т. д. але! ви хочете замовні дизайнерські меблі за ціною серійної! Так не буває! Під замовлення-завжди дорожче. Тільки в серійному виробництві існує таке поняття, як стандарт. Стандартна висота, стандартна глибина, стандартні кольори. У меблях під замовлення створюється меблі потрібного вам розміру, кольору, кількості! Саме за можливість створити меблі своєї мрії ви і платите. Ви повинні це знати до того, як починаєте порівнювати ціни на потрібний вам виріб. І ще. Дешевше, ніж на фабриці меблі можуть стояти тільки тоді, коли вся фабрика складається з одної і тієї ж людини. Тільки тоді, коли людина робить все сам-це вже не фабрика! Це вже Гаражне виробництво, яке не гарантує вам ні належної якості, ні термінів виробництва вашого виробу. Меблева фабрика «Joiner» на сьогодні має: сильну професійну команду з дизайнерів-конструкторів, технолога – конструктора, чотири команди складальників, своє обладнання і свої виробничі площі. Офіс, шоу-рум і виробництво знаходиться в одному місці: Куренівський пров., 17. На сьогодні всі матеріали, які є на ринку України ми можемо вам запропонувати. Провідні дизайнерські агенства співпрацюють з нами. Ми встановлювали меблі практично у всіх ЖК: Києва, Ірпеня, Бучі, Вишгорода, Броварів, Борисполя і т. д. меблі нашого виробництва прикрашають будинки по всій Україні!

 • ГРАМОТНИЙ ТЛУМАЧНИЙ ФАХІВЕЦЬ, ХОРОШЕ ВИРОБНИЦТВО НЕ МОЖУТЬ КОШТУВАТИ ДЕШЕВО!

   Ви приходите в офіс або шоу-рум. Тут ви вибираєте матеріали, фурнітуру для свого виробу. Тут відбувається чарівне перетворення ваших бажань в прекрасний шедевр, меблі, які будуть служити вам вірою і правдою багато років. І формування ціни буде прямо залежати від обраних Вами матеріалів, фурнітури, розмірів. Дуже часто буває так, що при першій зустрічі, коли ви починаєте спільну роботу з дизайнером – конструктором, ви уявляєте собі свої меблі в одному кольорі, а коли вже промальовуєте, додасте кольору стелі, стіні, підлозі, то виходить, що все потрібно поміняти, тому, що воно або не подобається, або вже перехотілося, або вже з'явилися нові думки. Тут дуже важливо відзначити, що дизайнери-конструктори меблевої фабрики «Joiner» не тільки малюють 3-д картинку-візуалізацію, але і продумують технічні питання конструкції. Наші професіонали ніколи не намалюють меблі, що висять в повітрі, якщо вони точно не будуть знати як вона буде кріпитися/монтуватися. Закони фізики ще ніхто не відміняв! І це потрібно розуміти. Дуже часто до нас приходять клієнти з уже готовими візуалізаціями інтер'єру і меблів, але її фізично так зробити просто неможливо. Але цього клієнту ніхто не розповідає, особливо жінкам. Тільки красива картинка не гарантує її відтворення. Треба обов'язково узгодити ще величезну кількість нюансів: проводка, техніка (вбудована і не вбудована), вентиляція, габарити, кріплення, способи відкривання і т. д. професіоналізм наших дизайнерів-конструкторів дозволяє зробити все не тільки красиво, але і грамотно! У відповідності з усіма вимогами до виробу і з урахуванням всіх побажань клієнта!

Наявність грамотних фахівців, хорошого виробничого обладнання – завжди є запорукою успіху в трудомісткому процесі виробництва меблів.

 • МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА ДЛЯ МЕБЛІВ: ДОРОГІ МАТЕРІАЛИ НЕ МОЖУТЬ КОШТУВАТИ ДЕШЕВО!

 Так буває: сподобалася картинка в Інтернеті і все! Хочу! Прорахуйте, скільки буде коштувати! Розповідати. Дуже часто це не фото готових виробів, а 3-д Візуалізація і ці меблі можна відтворити в абсолютно різних матеріалах! Тільки фасадів ми можемо запропонувати близько двадцяти видів в одному і тому ж кольорі! І це вже буде абсолютно різна ціна. Тільки приїхавши до нас в шоу-рум, в офіс і переглянувши всі можливі варіанти матеріалів, ви можете вже точно для себе визначити – чого ж ви хочете. По телефону цього зробити неможливо! Це як неможливо поставити діагноз по телефону! Ви ж не ображаєтеся на лікаря, який вас відмовляється лікувати по телефону? Так і ми не можемо сказати остаточну вартість тільки по картинці або тільки по телефону. Це завжди буде вилка за матеріалами: Ціна від ... і Ціна до. Остаточна вартість виробу завжди очевидна після остаточного вибору матеріалів і фурнітури, затвердження габаритів меблів. І завжди останній голос за вами - за клієнтом!)

Завжди можна здешевити виріб, але це завжди за рахунок матеріалів і фурнітури! Згадайте мультик, про який йшла мова раніше!) Не буває так, що ви вибрали дорогі якісні, ексклюзивні матеріали і вони будуть за ціною однакові з недорогими!!! Це абсурд! Якщо вам на фірмі кажуть, що це можливо, то вас елементарно, м'яко кажучи, вводять в оману! І це повинно вас насторожити! Звертаю вашу увагу на те, що на меблевій фабриці «Joiner» при підписанні договору завжди прописуються абсолютно всі матеріали, які йдуть у виробництво. І це дуже важливо! Ви завжди можете зіставити те, що Ви оплатили з тим, що безпосередньо встановлено в меблях.

 • ВИ ЗАВЖДИ ПЛАТИТЕ ЗА ПРЕСТИЖ: ОФІС, РЕКЛАМУ, БРЕНД.

   Чим ближче до центру міста розташований офіс меблевої фірми або дизайнерської студії – тим дорожче оренда, тим більше відсоток націнки на виріб включає дана фірма, тим дорожче виріб. Коли ви вибираєте фірму, з якою ви будете співпрацювати, ви підсвідомо вибираєте ту фірму, яка: або на слуху, або ту, з якою вже співпрацювали, або ту, яку вам рекомендували друзі — знайомі, або ту, що ближче до вас, або ще з якихось інших причин. Але пам'ятайте, чим голосніше звучить ім'я фірми, чим впізнаваніше бренд, тим дорожче виріб. Чим крутіше офіс фірми виробника - тим дорожче меблі. Чим ближче до центру міста розташований офіс фірми виробника - тим дорожче меблі. Чим більше персоналу у фірми найнято, задіяно - тим дорожче виріб. Обов'язково промоніторьте в декількох фірмах вартість вашого виробу, але за умови виконання всіх вимог щодо якості, термінів, матеріалів і фурнітури.

 • ВИ ЗАВЖДИ ПЛАТИТЕ ЗА ПРИСКОРЕННЯ ВИРОБНИЦТВА МЕБЛІВ.

   Якщо вам потрібно ТЕРМІНОВО, то це завжди буде дорожче. Особливо, якщо це ближче до Нового року і ви хочете встигнути до свята. Якщо це можливо-тоді це ваше право. Але! Є певні технологічні процеси, які не варто порушувати навіть в прискореному режимі, навіть, якщо сильно треба, тому що це потім може вилізти в дефекті продукту в самий не підходящий момент. Поважаюча себе фірма ніколи не візьме на себе відповідальність за прискорення тих процесів, які потім «вилізуть боком» з гарантійного випадку. І якщо вас попередили, а ви не вгамувалися і не прислухалися до голосу розуму, тоді в договорі завжди пишеться фраза, що ви: «ознайомлені з даною проблемою і берете на себе повну відповідальність за наслідки». Надалі фірма знімає з себе всю відповідальність за виріб. Вам це треба?? Подумайте добре перш, ніж йти на такий ризикований хід.

 • ПЕРЕДОПЛАТА ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ПОВИННА БУТИ НЕ МЕНШЕ 50% І НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ 80% ВІД ЗАГАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ ВИРОБУ:

Для запуску в роботу вашого виробу передоплата повинна становити не менше 50%. На меблевій фабриці «JOINER» передоплата становить 70% і це найоптимальніший варіант і для клієнта і для виробника. Якщо вам кажуть, що передоплата становить менше 50% і обіцяють фантастично казкові меблі, якість і матеріали-біжіть від таких фірм! Це найяскравіший приклад того, коли ви можете втратити і гроші і довіру до інших фірм. Завжди давайте передоплату тільки в обмін на договір, де все прописано до дрібниць: розміри, кількість, матеріали, загальна сума виробу, передоплата, терміни монтажу, контактна інформація фірми виробника! У додатках до договору є всі креслення ваших меблів. Саме з ними можна буде потім звірятися. Завжди читайте контракт, який підписуєте! Переконайтеся, що все, що було сказано, відповідає тому, що прописано в контракті. Особливо звертаю вашу увагу на гарантійне та пост гарантійне обслуговування. Меблева фабрика «JOINER» дає 1 рік гарантії на корпусну частину вироблених меблів і 5 років на всі розсувні системи. І ще один момент-доплата. Доплата інших 50% - 20% проводиться, як правило, вже після монтажу ваших меблів. І тільки після того, як Ви вже прийняли ваше готовий виріб, оглянули його на предмет якості, Ви підписуєте акт прийому-передачі і оплачуєте відсутню суму! Тільки так! Але! Нещодавно я для себе відкрила, що існують меблеві фірми, які, мало того, що беруть передоплату 85%, так вони ще й зобов'язують вас оплатити відсутні 15% увагу: ЗА ДВА ДНІ ДО МОНТАЖУ МЕБЛІВ! Уявляєте??? І мають повне право Вам її не встановити, якщо вся сума не буде внесена на їх рахунок до моменту монтажу! І немає гарантії, що Ви отримаєте свої меблі навіть у разі повної 100% оплати! І таких фірм дуже багато на ринку! Будьте уважні! Будьте пильні! У нас були десятки випадків, коли доводилося повертати клієнтам віру в порядність і чесність виробника! Саме таку репутацію ми маємо на сьогоднішній день через багато років впевненої і наполегливої праці. І ми своєю репутацією дуже дорожимо. Ми пишаємося тим, що сьогодні можемо з повною впевненістю сказати, що меблева фабрика «JOINER» — це синонім порядності, чесності, якості та стилю. «JOINER» сьогодні-це завжди правильний, мудрий вибір, оптимальне рішення, сильна команда фахівців, безліч варіантів конструктивного дизайнерського меблевого рішення. Варто один раз прийти до нас і ви залишитеся з нами на довгі роки. Для нас завжди дуже важлива ваша рекомендація-це показник того, що вам дійсно подобається. Що ви дійсно задоволені. Це те, заради чого ми працюємо. Це варто того!)

 • НЕ СПОКУШАЙТЕСЯ ВЕЛИКИМИ ЗНИЖКАМИ: ЗНИЖКА НА МЕБЛІ ТА ЇЇ ФОРМУВАННЯ.

   Все як в будь-яких інших магазинах. Завжди ваблять знижки. Ну звичайно! Зараз і тільки для вас! Але будь-яка правильна знижка вона обгрунтована чимось. І вона абсолютно раціональна. Ніколи виробник не буде працювати собі в збиток! Пам'ятайте про це. Знижка завжди вабить, але остерігайтеся великих разових акцій, які практично задарма обіцяють вам золоті гори. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. А у нас в Україні є прекрасне прислів'я: «Дешева рибка – погана юшка». Не буває дива! Будьте пильні.

У нас існує програма лояльності — http://joiner.com.ua/nakopitelnaya-diskontnaya-karta/

    Саме вона гарантує кожному клієнту індивідуальну накопичувальну знижку. І ви можете скористатися даною знижкою у зручний для вас час. Так само ви можете поділитися своєю накопичувальною картою з друзями, знайомими, родичами, сусідами, колегами і т.д. у підсумку – ви отримаєте максимальну накопичувальну знижку на меблі. Але ми часто пропонуємо вашій увазі і спеціальні акційні лімітовані пропозиції, які дуууже вигідні для вас і обов'язково супроводжують великі свята. Єдине «але» - знижки не підсумовуються! Ваше право вибрати максимальну знижку, яка Вам підходить!) Якщо ж вам пропонують знижку явно занадто велику і при цьому вимагають передоплату більше 80%, і пропонують мінімальні терміни виробництва - це відверта брехня! І ви можете просто залишитися і без грошей і без виробу!!! Біжіть від таких майстрів геть відразу! Не спокушайте долю! Використовуйте наші дані рекомендації собі на благо! І ще звертайте увагу на те, скільки років дана компанія на ринку, яка текучка кадрів на фірмі, прочитайте відгуки в Інтернеті. Так ви зможете проаналізувати — на скільки сумлінно працює фірма, на скільки вона надійна в своїх гарантіях.

  

ДУЖЕ СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО ДАНА ІНФОРМАЦІЯ БУЛА ДЛЯ ВАС КОРИСНОЮ І СВОЄЧАСНОЮ. ЩИРО БАЖАЄМО ВАМ АНАЛІЗУВАТИ І ПРИЙМАТИ ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ ПРИ КУПІВЛІ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ! З ВЕЛИЧЕЗНОЮ РАДІСТЮ ЧЕКАЄМО ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

ЗАВЖДИ ВАША: ФАБРИКА ЕКСКЛЮЗИВНИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ МЕБЛІВ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.

МЕБЛІ В СТИЛІ ВАШИХ БАЖАНЬ: JOINER.COM.UA

 


Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

 • Меблі від виробника
 • Вигідна ціна
 • Висока якість
 • Виготовлення в срок
 • Широкий вибір
 • Виготовлення на замовлення