Мебельная фабрика Joiner
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовленняСтінки в зал на замовлення

Замовте зараз безкоштовний виклик дизайнера!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець — дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги : вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру, нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу та вентиляційної системи в приміщенні.

-разделитель-

Роблячи свою вітальню затишнішою, варто віддавати перевагу не тільки красивим, але і практичним меблям. Адже максимального комфорту вдасться домогтися тільки тоді, коли стінка в зал буде одночасно міні-баром і бібліотекою, зможе вміщати в себі одяг і білизну, дозволить органічно вписати в обстановку кімнати побутову техніку. Коли кожна дрібниця у вітальні буде на своєму місці, тоді ви зрозумієте, що придбали меблі правильно.

1. ЩО ТАКЕ СТІНКА?

Стінка - це не тільки прикраса кімнати, але і багатофункціональний пристрій. Наявність різноманітних шухлядок і шафок дозволяє зберігати там безліч предметів, а в багатьох стінках є ще й спеціальна ніша для телевізора. Апаратура - незмінний атрибут вітальні. Сьогодні для неї продумані спеціальні підставки, що мають часом найнесподіваніші форми.

Звичай ставити стінки в вітальні виник дуже давно. У квартирі практично кожного українця присутній цей вид меблів. Деякі навіть можуть похвалитися старовинними меблями для вітальні, виготовленними ще в минулому столітті. Але якщо почати порівняння стінок з минулих років і сучасних меблів, можна помітити значні поліпшення. Тепер вітальня виглядає витонченою, завдяки тому, що меблі перестала бути громіздкими і містять в своїй конструкції цікаві дизайнерські рішення. Більш того, вітальня з сучасними меблями виглядає привітною, відкритою і легкою.

Стінки у вітальню від меблевої фабрики «Joiner» — це втілення комфорту, відмінного дизайну і високої якості. Для її виготовлення ми застосовуємо такі матеріали, як скло, плівковий МДФ, ламіноване ДСП, сучасні механізми і фурнітуру.