Мебельная фабрика Joiner

Статті

УЛЮБЛЕНИЙ БЛЮМ ДЛЯ ВАШИХ МЕБЛІВ-ЕТАЛОН ЯКОСТІ КУХОННОЇ ФУРНІТУРИ В КОЖЕН БУДИНОК!УЛЮБЛЕНИЙ БЛЮМ ДЛЯ ВАШИХ МЕБЛІВ-ЕТАЛОН ЯКОСТІ КУХОННОЇ ФУРНІТУРИ В КОЖЕН БУДИНОК!

Є в цьому житті особливі знання, без яких на сьогоднішній день просто неможливо створити прекрасні меблі! І в зв'язку з цим дуже хочеться розповісти Вам про меблеву фурнітуру фірми «Блюм» — еталон якості кухонної фурнітури на сьогоднішній день у всьому світі. Ми з величезною радістю доводимо до Вашого відома, що вже багато років пропонуємо і встановлюємо в наших виробах фурнітуру BLUM (Блюм). Це і:

24 вересня

СТІЛЬНИЦЯ З АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ. ПЕРЕВАГИ СТІЛЬНИЦІ ЗІ ШТУЧНОГО АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ. ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖСТІЛЬНИЦЯ З АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ. ПЕРЕВАГИ СТІЛЬНИЦІ ЗІ ШТУЧНОГО АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ. ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ

Ми, меблева фабрика «Joiner», виробляємо стільниці для кухні без ВВВ, стиків і пір. Для Вас ми підберемо будь-яку необхідну форму, розмір і конфігурацію. Наші стільниці виготовлені з акрилового каменю Corian, Staron, Tristone. Ці матеріали легко миються, не вбирають запахи і бруд і мають високу стійкість до впливів термічного і хімічного характеру. Стільниця для кухні нашої компанії надійно прослужить вам довгі роки.

24 серпня

АВТОРСЬКІ ДИЗАЙН-3D ПРОЕКТИ «JOINER»АВТОРСЬКІ ДИЗАЙН-3D ПРОЕКТИ «JOINER»

Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що фахівці меблевої фабрики «Joiner» допоможуть відтворити Вашу мрію і втілити меблевий дизайн в інтер'єрі. Перш, ніж меблі вашої мрії потрапить до вас в будинок, всі бажання знаходять обсяг і колір в 3-Д візуалізації від наших чарівників – конструкторів – дизайнерів.

24 липня

БАРНА СТІЙКА КУХОННА І ДЛЯ КАФЕ, ПІДВІКОННЯ З АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ:БАРНА СТІЙКА КУХОННА І ДЛЯ КАФЕ, ПІДВІКОННЯ З АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ:

Барна стійка зі штучного каменю має багатий, «солідний» вигляд, надає приміщенню вигляд стильного і неповторного дизайнерського інтер'єру. Цьому свідчить величезна популярність барних стійок зі штучного каменю, яку вони придбали в Європі, завдяки перерахованим вище та іншим корисним якостям. Ви зможете замовити барну стійку, яка буде ідеально задовольняти саме.

24 червня

СТИЛІ ІНТЕР'ЄРУ: КУХНІ І НЕ ТІЛЬКИСТИЛІ ІНТЕР'ЄРУ: КУХНІ І НЕ ТІЛЬКИ

У дизайні інтер'єру будь-якого приміщення існують так звані стилі інтер'єру (стильові напрямки). Стиль - це сукупність рис, єдність виразних прийомів і засобів, Художня або ідейна спільність, властива як певного часу або напрямку в архітектурі, так і конкретній людині або його житлу. Той чи інший стиль інтер'єру — це гармонійна сукупність певних рис, єдність художнього напрямку.

24 травня
12
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення