Мебельная фабрика Joiner
 1. Головна
 2. /
 3. Статті
 4. /
 5. АВТОРСЬКІ ДИЗАЙН-3D ПРОЕКТИ «JOINER»
 6. /

АВТОРСЬКІ ДИЗАЙН-3D ПРОЕКТИ «JOINER»

16:50 24 липня 2020

Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що фахівці меблевої фабрики «Joiner» допоможуть створити Вашу мрію і втілити меблевий дизайн в інтер'єрі. Перш, ніж меблі вашої мрії потрапить до вас в будинок, всі бажання знаходять обсяг і колір в 3-Д візуалізації від наших чарівників – конструкторів – дизайнерів.

Немов за помахом чарівної палички лінії знаходять об`єм і форму потрібного розміру. У кімнаті можна практично реально відчути тепло від каміна у вітальні, вловити запах смачної вечері з кухні, насолодитися інтер'єром ванної кімнати, пограти з дітьми в затишній дитячій, покрасуватися в дзеркало шафи купе передпокою, усамітнитися в строгому кабінеті і багатьох інших приміщеннях вашого будинку.

На цій сторінці ви зможете побачити різні варіанти приміщень наших клієнтів. Простежити, як змінюється ваш настрій після зміни кольору меблів, його місця розташування і форми. Приміряти на себе все те, про що так довго мріяли і що вже через деякий час буде встановлено у вас в будинку.

Якщо ви ще не зважилися на меблі своєї мрії - подивіться ці шедеври і дозвольте увійти у Ваше життя чарівній казці під назвою Життя! «Joiner» - меблі в стилі Ваших бажань!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

 • Меблі від виробника
 • Вигідна ціна
 • Висока якість
 • Виготовлення в срок
 • Широкий вибір
 • Виготовлення на замовлення