Мебельная фабрика Joiner
  1. Головна
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. СТИЛІ ІНТЕР'ЄРУ: КУХНІ І НЕ ТІЛЬКИ
  6. /

СТИЛІ ІНТЕР'ЄРУ: КУХНІ І НЕ ТІЛЬКИ

17:13 24 травня 2020

У дизайні інтер'єру будь-якого приміщення існують так звані стилі інтер'єру (стильові напрямки). Стиль - це сукупність рис, єдність виразних прийомів і засобів, Художня або ідейна спільність, властива як для певного часу або напрямку в архітектурі, так і для конкретної людині або її житла. Той чи інший стиль інтер'єру — це гармонійна сукупність певних рис, єдність художнього напрямку. В якому стилі оформити Вам свій інтер'єр, меблі? Стиль — це мова вираження основної ідеї дизайн-проекту. Стилі інтер'єру бувають різними, але всі вони залежать від вашого світогляду, характеру і звичок. Велике значення має доречність і гармонійність того чи іншого елемента, що вписується в навколишній простір. Стиль вашого інтер'єру повинен підкреслити Вашу індивідуальність, тому до вибору стилю дизайну інтер'єру потрібно підійти з усією серйозністю.

Меблева фабрика «Joiner» створює меблі в різних стилях: від класики до хай-тека, вільно володіє і етнічними стилями. Неодноразово нам доводилося створювати розкішний Східний інтер'єр будинку, неповторний і лаконічний з глибокою філософією японський, китайський стилі в інтер'єри кімнат. Не залишать Вас байдужими досить привабливі індивідуальні стилі інтер'єру від нашої компанії, виконані за дизайн-проектами в Нью-Йоркському стилі, середземноморському стилі, а також у французькому стилі «прованс». Так само ми пропонуємо завжди актуальну класику. Класичні стилі інтер'єру вразять Вас своїм різноманіттям і витонченістю. Для любителів «декоративного мистецтва» ми пропонуємо стилі інтер'єру: чарівний арт-деко і душевний кантрі, для радикалів — мінімалізм. А найбільшою популярністю у наших клієнтів користуються такі стилі інтер'єру, як сучасний дизайн або еклектика.

Найчастіше, дизайн меблів кожного приміщення або квартири, так само як стиль інтер'єру, розробляється окремо, будь то неповторний варіант дизайну меблів вітальні або гідне рішення дизайну меблів кухні, дизайну меблів їдальні, оригінальний дизайн меблів дитячої або діловий стиль дизайну меблів кабінету, приватний дизайн меблів спальні або функціональний дизайн меблів ванної кімнати, гостинний дизайн меблів передпокою або сучасний дизайн меблів вбиральні. Але найчастіше дизайн інтер'єру квартири оформляється в одному стилі, в єдиній концепції. У Вас є можливість «змішати» стилі інтер'єру і навіть сформувати свій, індивідуальний варіант. Ви можете вибрати його самі, або звернутися до нашого професійного архітектора-дизайнера меблевої фабрики «Joiner».

Пропонуємо вам огляд деяких основних стилів в дизайні меблів кухонь: ФОТОГАЛЕРЕЯ КУХОНЬ В РІЗНИХ СТИЛЯХ ДИВИТИСЯ ТУТ…  

ЩЕ ФОТОГАЛЕРЕЯ КУХОНЬ ДИВИТИСЯ ТУТ…

 

КУХНЯ в стилі класика: ніколи не вийде з моди і в цьому основна перевага цього стилю. Що б не було в даний момент на піку моди, кухня класичного стилю – поза часом! Також класику відрізняє надійність, оскільки такі речі робляться з якісних матеріалів, і функціональність, адже треба продумати все так, щоб було на століття. Меблі для кухні виготовляються переважно з дерева, бажано твердих порід, таких як дуб, ясен, клен, граб, бук, оскільки кухня – місце підвищених навантажень на всі функціональні частини інтер'єру. У наш час існує безліч матеріалів, крім натурального дерева, які також прекрасно підходять для оформлення кухні в класичному стилі. МДФ, акрил, пластик — матеріали, що імітують природні відтінки дерева, відмінно впишуться в класичний інтер'єр. Найкраще класичний інтер'єр кухні вибирати для просторих приміщень, в маленькій кухні такий дизайн буде виглядати як урізана версія. Якщо ж ви хочете впровадити класику в малогабаритній кухні, вам доведеться віддати перевагу формам без великої кількості декору, різьблення, масивних карнизів, історичних елементів. Так ви допоможете своїй невеликій кухні зберегти максимум простору. Крім того, віддайте перевагу світлим відтінкам, нішам, матовому склу. Класичний стиль відповідає грунтовним людям. Еталон витонченості і благородства. Гранична функціональність поєднується з холодною пишністю оздоблення. Класицизм вимагає великих фінансових коштів-це стиль для людей з високим соціальним статусом. Художній паркет, колони, ліпка, мармур. На світлій кухні навіть велика кількість декору не стискає простір. Неокласика (неокласицизм) — мінімалізм плюс Класика в тих пропорціях, які ви для себе вибираєте. Сучасна класична форма спрощена і схематизована, більш раціональна.

Кухні в стилі кантрі — відмінний вибір, оскільки це затишний і практичний сільський стиль. Сьогодні стиль кантрі в дизайні інтер'єру квартир і будинків дуже популярний і затребуваний, що, швидше за все, пов'язано з втомою жителів мегаполісів від ритму і шуму великих міст і інстинктивним прагненням ближче до природи. Адже «country» в перекладі з англійської означає «Село». Як і класичний, інтер'єр кантрі виконується в натуральних матеріалах і відтінках. Як гарнітура може використовуватися плетені, ротондові меблі. Побутову техніку підбирають максимально адаптовану під натуральні матеріали, або вбудовану, оскільки блискучі хромові поверхні вступають в дисгармонію із загальним стилем інтер'єру. Часто під інтер'єр кантрі підбирають старовинні меблі або штучно зістарюють наявну шляхом накладення патини (нерівномірного кольору), такі меблі набувають наліт історії. Ручки і петлі роблять з жовтих металів, інтер'єр доповнюють каменем або мармуром. В якості текстильних доповнень використовують клаптеві килими, лляні штори, предмети інтер'єру додатково декорують дерев'яним і глиняним посудом. До мінусів такої кухні відносять масивність елементів, через які такий інтер'єр вимагає великого простору. Кантрі — це стиль для тих, хто цінує душевність і теплоту сільського будинку, що поєднується зі зручністю і практичністю.

КУХНІ В С ТІЛЕ ХАЙ-ТЕК. Сучасний стиль мегаполісу сильно відрізняється від кантрі і класики, перш за все великою кількістю скла і металу. Головним атрибутом в дизайні хай-тек є побутова техніка останніх моделей. Вона - саме втілення цього стилю. Техніка підкреслюється і розміщується найбільш функціональним чином, самі меблі йдуть як би на додаток до побутової техніки, їх прямі чіткі лінії служать для єдиної мети – функціональності. Правда через щорічний випуску Все більш нових і досконалих моделей побутової техніки, стиль хай-тек сильно схильний до впливу моди, це один з найбільш мінливих стилів, що вимагає чималих фінансових вкладень. Кольорове рішення кухні в стилі хай-тек має чіткі правила – обов'язково повинен бути присутнім домінуючий яскравий колір (червоний, синій, жовтий, зелений) і контрастний йому нейтральний (сірий, Сталевий, Чорний, білий, золотистий). Червоний і сірий – одна з характерних колірних гам кухні хай-тек. Хай-тек стиль сучасних і молодих. Використовуються найдосконаліші технології і матеріали. Те, що зазвичай намагаються ховати, тут, навпаки, відкрито. Він заворожує і дивує, вражає своєю сміливістю і зухвалістю, змушує по-іншому відчувати і бачити навколишні нас предмети і світ в цілому.

Кухні в стилі ПРОВАНС або французький СТИЛЬ: Стиль прованс в останні роки заслужено набирає популярність, адже в його інтер'єрі найкращим чином поєднуються ергономічність і компактність, що важливо для невеликих кухонь. Від дизайну в стилі прованс віє витонченістю і елегантністю, такі кухні найкраще створюють атмосферу гармонії і затишку. Характерними рисами стилю є світла колірна гамма, витончені світлі меблі і підлоги, квіткові візерунки, велика кількість рослин, невагомі фіранки, великі вікна в тендітних рамах, порцеляновий посуд і декор. Меблі виконуються зі світлих матеріалів з додаванням скла і металу. Стиль прованс — це м'які кольори і багато рослин. Відкрите вікно — візитка кухні прованс. Наявність декору при оформленні дизайну кухні в стилі прованс заохочується. Французький стиль відрізняється своєю вишуканістю, поєднує в собі шарм і комфорт. Ошатне, контрастне поєднання кольорів. Прованський стиль інтер'єру з'явився в XIX столітті і отримав свою назву від провінції Прованс, розташованої на Середземноморському узбережжі Франції. Прованс - це чарівний союз яскравого сонця і синього моря, бузкові поля лаванди і золотисто-жовті соняшників, ароматні трави і чудові пейзажі…

КУХНЯ В СТИЛІ АРТ ДЕКО. Арт деко — це досить дорогий стиль, оскільки тут використовуються дорогі сучасні матеріали, напівкоштовні камені, мармур, слонова кістка, акуляча, крокодиляча і зміїна шкіра, шкури тварин. Кухня арт деко рясніє візерунками і конструктивними деталями з цінних металів, штучного акрилового каменю, дорогих матеріалів: підвіконня, раковини, стільниці, барні стійки, фурнітура. Предмети з таких матеріалів досить довговічні, тому велике значення приділяється функціональності. В арт деко використовується дуже насичена колірна гамма: золото, пурпур, оксамитово-червоний і синій, білий кольори. Основні риси арт деко-розкішність і функціональність. Арт-деко — стиль, що формує життєприкрашаючий образ: він володіє якостями дуже прямої виразності, що грає на своєрідному марнославстві людини. Це еклектичний стиль у дизайні та образотворчому мистецтві. Стиль зародився в Парижі в перших десятиліттях XX століття. Сьогодні вважається, що цей стиль був в моді приблизно з 1910 року.

КУХНЯ В СТИЛІ МОДЕРН. Модерн відрізняється лаконічністю форм і деталей, відсутністю зайвих елементів. Це досить практичний стиль для оформлення кухні. Побутова техніка використовується зазвичай вбудована. Колірна гамма може бути найрізноманітнішою, але в межах інтер'єру краще не використовувати більше трьох кольорів і дотримуватися правил гармонії між ними. Велика увага в інтер'єрі приділяється освітленню: використовуються точкові світильники, вбудовані джерела світла. Освітлення може не тільки моделювати форму простору, але і міняти колірну гамму інтер'єру. Стиль модерн може бути реалізований і для маленької кухні. Модерн чудово підкреслює яскраву індивідуальність господаря. Плавні і м'які лінії декоративних елементів мають перевагу. Нью-арт (модерн), нове мистецтво (у французькій мові — art nouveau) — архітектурний напрямок в мистецтві, що досяг свого апогею в кінці XIX – початку XX століття. Постмодернізм стиль, який претендує на заміну модернізму.

КУХНІ В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ. Мінімалізм характеризується повною відсутністю декору, максимальною чистотою і ясністю ліній, правильністю геометричних форм, монохромністю (однотонністю) колірної гами. Велике значення приділяється освітленню, оскільки в такому інтер'єрі важливо створити ілюзію безмежності простору. Поверхні повинні бути блискучими, гладкими. Меблі - як функціональне доповнення техніки. Міцність, прямі лінії, функціональність – основні риси стилю. Мінімалізм підходить для радикалів. Включає в себе тільки найнеобхідніше. Пошук ідеальних пропорцій, нових колірних гам. Люди знаходяться в пошуках чогось нового. Для інтер'єру в стилі мінімалізм характерна простота, точність, гранична лаконічність. Основними принципами мінімалізму є обмежене використання предметів меблів і аксесуарів, просторе приміщення з зонуванням простору, колірна палітра з переважанням білого, сірого і чорного кольорів. Правильне поєднання світла і простору – головне завдання кухні в стилі мінімалізм. В інтер'єрі кухні немає нічого зайвого або воно грамотно ховається.

КУХНІ В СТИЛІ ЕКЛЕКТИКА. Цей стиль для впевнених у собі, сміливих і неординарних особистостей. Еклектика - це мирне співіснування різноманітних стилів і напрямків. Термін «еклектика» в перекладі означає «змішання». Дійсно, кухня в цьому стилі містить в собі комбінацію з двох-трьох стилів, які об'єднує колір, текстура і архітектура. В цілому ж еклектика відрізняється великою кількістю елементів, декору, насиченими відтінками. Основні риси стилю: пластичність і м'якість форм. Стиль служить зручності і комфорту. Велика кількість декоративних елементів-візитка еклектичного стилю.

Кухні в античному стилі гармонійна і цілісна Архітектура, згодом сприймається більш пізніми стилями як першоджерело, як якийсь еталон для наслідування.

КУХНЯ в готичному стилі відрізняється вишуканістю: величезні вікна, багатобарвні Вітражі, світлові ефекти, підкреслена вертикальність конструктивних елементів. Будь-яке зовнішнє прояв традицій рано чи пізно призводить до зміни внутрішнього змісту, не менш часто зустрічається зворотний процес.

ФОТОГАЛЕРЕЯ КУХОНЬ В РІЗНИХ СТИЛЯХ ДИВИТИСЯ ТУТ…  

ЩЕ ФОТОГАЛЕРЕЯ КУХОНЬ ДИВИТИСЯ ТУТ…

Як же визначитися зі стилем кухні? Перш за все, відзначимо, що не буває поганих і хороших стилів, модних і немодних. Є лише стилі, які підходять під ваш характер і спосіб життя. Так, чим яскравіше і неординарніше ваш інтер'єр, тим частіше його доведеться міняти під впливом моди. Якщо ви не плануєте такі часті зміни, віддайте перевагу одному з спокійних стилів: класика, кантрі, модерн, прованс, мінімалізм. Кольорове рішення Вашого інтер'єру залежить від ваших індивідуальних колірних переваг. Щоб не розгубитися, Вам необхідно проконсультуватися з дизайнером і чітко сформулювати дизайнеру свої побажання і вимоги до оформлення і функціонального призначення кожного приміщення: кухні, вітальні, ванної, дитячої, передпокою, кабінету, балкона, комори, вбиральні, спальні та ін. Наш професійний дизайнер розробить для Вас проект потрібного стильового рішення. Співпраця з нами-хороший вибір і відмінний результат! Чекаємо ваших дзвінків: 050 744 43 45; 096 272 20 11; 353 10 31


Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення