Мебельная фабрика Joiner
 1. Головна
 2. /
 3. Статті
 4. /
 5. МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВИРОБНИКІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ МЕБЛІВ КІФФ 2019
 6. /

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВИРОБНИКІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ МЕБЛІВ КІФФ 2019

16:48 24 січня 2021

 

13 Міжнародний форум виробників та постачальників меблів (визнаний UFI).

 

Київський міжнародний меблевий форум KIFF 2016 та виставка МТКТ Innovation 2016 це:

• більше 20 000 кв. м. виставкової площі;

• унікальна комунікаційна платформа для спілкування фахівців;

• ексклюзивна програма, яка охопила всі сегменти меблевого та інтер'єрного ринків;

• більше 300 провідних компаній-учасниць з 7 зарубіжних країн: Італії, Німеччини, Румунії, Польщі, Білорусі, Іспанії та Туреччини;

• ефективний майданчик для проведення ділових зустрічей та укладення вигідних контрактів;

 

         Беручи до уваги зміни на ринку, перш за все споживчого попиту і структури самого ринку, Kiff 2016 запропонував ще більше можливостей інвестуючи в розвиток меблевого ринку в цілому і в розвиток нашого бізнесу зокрема.

Інноваційний вид експозиції, ще більше прямих міжнародних компаній та відвідувачів з інших країн стали гарантом ефективності та продуктивності заходу.

         Меблі, освітлення, цілісні інтер'єрні рішення, декор, кераміка і сантехніка, покриття для підлоги — більше 350 брендів, розташованих на більш ніж 20 000 м2 виставкової площі, були представлені на KIFF 2016 з 9-12 березня в ВЦ Київекспо.

Ця виставка є найважливішою подією, яка сприяє: вивченню попиту і пропозиції на надані товари, визначенню їх конкурентоспроможності і, в кінцевому рахунку, просуванню на ринок нових видів товарів.

  Дизайн і креатив є основними елементами як у створенні сучасних меблів, так і формуванні сучасного інтер'єру. Тому дуже важливим є наша співпраця як виробника меблів з архітекторами і дизайнерами.

Такі виставки диктують завтрашні тенденції розвитку галузі, демонструють покупцям ті речі, які вже завтра формуватимуть інтер'єри приватних будинків, офісів та інших установ.

Нашій увазі були представлені нові колекції меблів, зразки комплектуючих, Текстилю, декору приміщень, інтер'єрного освітлення від провідних операторів українського та зарубіжного меблевих ринків.

Головною перевагою даної виставки є потужна програма заходів, комунікаційні локації та спеціальні експозиції.

Так, цього року на форумі KIFF 2016 та виставці МТКТ Innovation 2016 пройшли численні семінари, майстер-класи, круглі столи та конференції. І ми меблева фабрика «Joiner» не упустили унікальну можливість відвідати дані заходи!

Були представлені нашій увазі діючі майданчики та спеціальні зони:

• Єдиний в Україні професійний конкурс інтер'єрного дизайну публічних просторів «KIFF & САЛОН Design Awards»;

• Виставкова експозиція «Український простір» - презентація можливостей українських компаній, що створюють в тандемі з дизайнерами інноваційний продукт-оригінальний, модний, комфортний, а головне — Made in Ukraine;

• Інсталяції переможців Всеукраїнського бієнале Art Space;

• Міжнародна інтер'єрна премія Interium 2016-конкурс для архітекторів, дизайнерів, декораторів, архітектурних і дизайн-бюро на кращий інтер'єр громадських будівель і житлових приміщень;

• Креативна майстерня Kitchen LAB-лабораторія, де кожен міг легко і просто скомпонувати простір своєї майбутньої кухні. Завдяки унікальним мобільним кухонним модулям компанії BLUM AG, кожен бажаючий міг за кілька хвилин побудувати кухню «в натуральну» величину, оптимізувати розміри меблів і відчути справжніх розмірів простору;

• Вперше в рамках виставок пройшов форум Kitchen TrendSET, де у форматі презентацій та дискусій були визначені тренди облаштування сучасної кухні. Даний захід був цікавий і постачальникам і нам, виробникам кухонних меблів, декораторам і архітекторам, фахівцям digital-індустрії, розробникам і постачальникам побутової техніки.

Всі новини Київського міжнародного меблевого форуму KIFF 2016, в тому числі і переможці щорічного конкурсу BEST Mebel UA, ви самостійно можете побачити тут:   http://www.kiff.kiev.ua/

         Компанія Hafele взяла участь у виставці Kiff 2016:

http://minifix.com.ua/news/kompaniya-hafele-prinyala-uchastie-v-vystavke-kiff-2016?utm_source=Mailchimp&utm_medium=Rasilka&utm_campaign=Rasilka

Активну участь взяла Фабрика меблевих фасадів Deportes. На виставці Фабрика презентувала Новинки 2016 року:

http://diportes.mebel.ua/documents/

 

А здійснивши перехід за посиланням, ви отримаєте унікальну можливість ознайомитися з 3D панорамою виставкового стенду Фабрика меблевих фасадів DiPortes:

http://ecocomplect.com.ua/3d/diportes.html

А тут вашій увазі надані новинки компанії Храніпекс на міжнародній меблевій виставці МТКТ 2016:

http://www.hranipex.com.ua/uk/download-materials/


Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

 • Меблі від виробника
 • Вигідна ціна
 • Висока якість
 • Виготовлення в срок
 • Широкий вибір
 • Виготовлення на замовлення