Мебельная фабрика Joiner

Кухні модульні

ВАРТІСТЬ ПОГОННОГО МЕТРА КУХНІ.

Вартість погонного метра кухні залежить від матеріалу, розмірів, фурнітури і внутрішнього наповнення. У наші ціни погонного метра кухні входять: верхня і нижня частина кухні в стандартних розмірах, стільниця, фурнітура середньої цінової категорії, доставка і установка вироби по Києву та Київській області. Доставка по Україні прораховується і озвучується окремо. Терміни виготовлення виробу залежать від обраної вами фасадної частини. Чим складніше, унікальніше, особливе, різноманітніше фасадна частина, тим довший термін виготовлення виробу.

Замовте прямо зараз безкоштовний виклик дизайнера!

Залишити заявку

(099) 158 - 59 - 45 (096) 106 - 44 - 06 (073) 840 - 04 - 03

Попередньо ви оплачуєте замірщику під час його візиту - від 200 грн, ця сума автоматично віднімається від вартості замовлення! Таким чином замір для вас безкоштовний!

Кухня модульная - 1
Кухня модульная - 2
Кухня модульная - 3
Кухня модульная - 4
Кухня модульная - 5
Кухня модульная - 6
Кухня модульная - 7
Кухня модульная - 8
Кухня модульная - 9
Кухня модульная - 10
Кухня модульная - 11
Кухня модульная - 12
Кухня модульная - 13
Кухня модульная - 14
Кухня модульная - 15
Кухня модульная - 16
Кухня модульная - 17
Кухня модульная - 18
Кухня модульная - 19
Кухня модульная - 20
Кухня модульная - 21
Кухня модульная - 22
Кухня модульная - 23
Кухня модульная - 24
Кухня модульная - 25
Кухня модульная - 26
Кухня модульная - 27
Кухня модульная - 28
Кухня модульная - 29
Кухня модульная - 30
Кухня модульная - 31
Кухня модульная - 32
Кухня модульная - 33
Кухня модульная - 34
Кухня модульная - 35
Кухня модульная - 36
Кухня модульная - 37
Кухня модульная - 38
Кухня модульная - 39
Кухня модульная - 40
Кухня модульная - 41
Кухня модульная - 42
Кухня модульная - 43
Кухня модульная - 44
Кухня модульная - 45
Кухня модульная - 46
Кухня модульная - 47
Кухня модульная - 48
Кухня модульная - 49
Кухня модульная - 50
Кухня модульная - 51
Кухня модульная - 52
Кухня модульная - 53
Кухня модульная - 54
Кухня модульная - 55
Кухня модульная - 56
Кухня модульная - 57
Кухня модульная - 58
Кухня модульная - 59
Кухня модульная - 60
Кухня модульная - 61
Кухня модульная - 62
Кухня модульная - 63
Кухня модульная - 64
Кухня модульная - 65
Кухня модульная - 66
Кухня модульная - 67
Кухня модульная - 68
Кухня модульная - 69
Кухня модульная - 70
Кухня модульная - 71
Кухня модульная - 72
Кухня модульная - 73
Кухня модульная - 74
Кухня модульная - 75
Кухня модульная - 76
Кухня модульная - 77

Вартість погонного виробу, в залежності від фасадної частини і терміни виготовлення від меблевої фабрики «Joiner.com.ua»:

· Фасади з ЛДСП = від 6000 грн метр погонний терміни виготовлення = 21 робочих днів;
· Фасади з плівкового МДФ = від 8000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з фарбованого МДФ = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з ПАТИНИРОВННОГО МДФ = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади фотодрук на ДСП = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з АГТ профілю, Збірні, = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади ЛАКОБЕЛЬ / ЛАКОМАТ + МДФ = від 8000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади в алюмінієвому профілі = від 8000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з АКРИЛОВОГО пластику = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з МДФ з 3-D фрезеруванням = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади шпонування ДЕРЕВОМ = від 11000 грн метр погонний терміни виготовлення = 40 робочих днів;
· Фасади з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА = від 14000 грн метр погонний терміни виготовлення = від 60 робочих днів;

Оформлення замовлення кухні проходить у нас в офісі. Після підписання договору і внесення передоплати 70% вартості, виріб запускається в роботу.

ЗНИЖКИ ТА АКЦІЇ.

На меблевій фабриці «Joiner.com.ua» працює гнучка система знижок і акцій. В кожному окремому випадку обмовляється своя знижка. Знижки та акції не підсумовуються. Ознайомитися з програмою накопичувальної дисконтної картки ви можете тут! Інформація про свіжі акції та знижки тут! Економте виграючи з меблевою фабрикою «Joiner.com.ua»!

ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець-дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги: вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру, нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу і вентиляційної системи в приміщенні.

3-D меблеві фасади. 3-Д фрезерування меблевих фасадів. Фрезеровані Кухонні меблеві фасади. Меблеві кухонні фасади 3д. Фасади на кухню з фрезеруванням 3D.Кухонні Меблеві 3D Фасади.

3D фасади на МДФ з фрезерованим малюнком в дизайні меблів-набирає все більшої популярності засіб декорування, за допомогою якого можна створювати просто приголомшливі 3Д візуальні ефекти на поверхні меблів, самого різного призначення: кухні, шафи купе, вітальні, дитячі, передпокої, спальні, кабінети, ресепшни всіляких закладів, барні стійки і столики, меблі в клубах і кафе, ресторанах і казино, салонах краси. 3д панелі МДФ стануть оригінальною і органічною прикрасою ваших меблів, створюючи цікаве поєднання 3D візуальних ефектів, при яких простір приміщень придбає абсолютно новий, незвичний вигляд. 3D Фасади створюються на замовлення, за ескізами з нашої колекції або за запропонованим вами ескізом. Оздоблення 3Д фасадів проводиться за допомогою ПВХ плівки або методом фарбування. Товщина 3D фасаду залежить від розмірів і складності малюнка і може становити 10, 12, 16 і 19мм. велика частина пропонованих малюнків може бути виготовлена як в горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації. Види фрезеровок 3-Д фасадів: Бархан люкс, бархан-1, бархан-2, водорості, квадро, цеглинки, конюшина, шкіра дракона, лабіринт, пелюстка, овали, брижі люкс, пірамідки, риби, плитка та інші види фрезеровок. При попередньому прорахунку вироби ми можемо надати вартість в декількох варіантах, що дасть вам можливість порівняти і вибрати для себе підходящий варіант вартості виробу.

Меблеві фасади МДФ шпоновані натуральним деревом. Шпон на МДФ. ШПОНОВАНІ МДФ ФАСАДИ. Кухні зі шпонованими фасадами. Шпоновані фасади. Шпоновані фасади, фасади МДФ шпоновані.

При виготовленні шпонованих фасадів використовується шпон (тонкий зріз натурального дерева таких порід як дуб, ясен, вільха, черешня, венге, американський горіх та ін. товщиною від 0,25 до 0,6 мм), який за спеціальною технологією наклеюється на фрезерований профіль і фільонку МДФ. Штучний або модифікований шпон виготовлений з швидкозростаючої малоцінної деревини яка імітує різні текстури порід дерев в тому числі і екзотичних. Кожен з відшаруваних найтонших шарів натуральної деревини окремо фарбується і потім всі разом склеюються один з одним. Потім готовий виріб покривається високоякісним лаком. Шпоновані фасади мають різноманітні варіації і на сьогоднішній день ми можемо запропонувати більше 20 видів шпону, серед яких: дуб, бук, ебен, горіх, тикове дерево, горіх, зебрано, венге, вишня, вибілений дуб та ін шпон випускається в листах розмірами від 2500 мм до 3400 мм по довжині і від 600 мм до 830 мм в ширину. Це шпон, отриманий в результаті обробки лущеного шпону або тополі за технологією FineLine (реконструйований шпон). Шпоновані фасади - це оптимальний варіант для тих, кому подобається натуральне дерево, але грошей на натуральні фасади не вистачає. Шпон надає фасаду натуральність і класичну природність. Шпоновані фасади-це ідеальний вибір для мудрого господаря. Це фасади, виконані за італійською технологією-МДФ + шпон . Переваги шпонованих фасадів МДФ: Краса матеріалу і його природність; автентичність натуральному дереву; екологічна чистота. Ця технологія була розроблена відповідно до сучасних екологічних вимог і необхідністю отримання нових текстур і декорів. Перевагою реконструйованого шпону є те, що він не тільки повторює текстури існуючих порід деревини, але і має своє обличчя з чітко вираженою структурою, малюнком і кольором, що відповідає сучасним тенденціям у виробництві меблів.

Варіанти покриття:

— відкрита пора матово-шпонований меблевий фасад МДФ покривається матовим лаком зі збереженням тактильної структури деревини;

— закрита пора матово-шпонований фасад МДФ покривається декількома шарами грунту з метою закриття деревних пір і згладжування поверхні, а потім наноситься на фасад лак, при цьому малюнок дерева залишається, але на дотик меблевий фасад МДФ стає гладким;

— закрита пора глянець-шпонований фасад МДФ покривається декількома шарами грунту з метою закриття деревних пір згладжування поверхні, а потім наноситься кілька шарів лаку, що дозволяє досягти так званого «ефекту піаніно» — гладка глянцева поверхня меблевого фасаду зі збереженням малюнка дерева.

Шпоновані фасади — це оптимальний варіант для тих, кому подобається натуральне дерево. Не поступаючись по надійності і довговічності фасадам з масиву, вони значно знижують вартість корпусних меблів. Шпоновані фасади більш невибагливі в догляді, меблі обклеєні шпоном менш громіздкі. Шпоновані фасади - це можливість прикрасити свій будинок натуральним деревом з усіма його неповторними естетичними перевагами, створити затишну і елегантну атмосферу. При попередньому прорахунку виробів ми можемо надати вартість в декількох варіантах, що дасть вам можливість порівняти і вибрати для себе підходящий варіант вартості виробу.


Читайте також
Що про нас
кажуть клієнти
Ваша думка дуже важлива для нас

залишити відгук     читати всі відгуки
Меня зовут Влад. Заказал на фабрике «Joiner»: кабинет руководителя, переговорную, офисную кухню. Плюс потом и колонну обшили зеркалами с фацетом. Мне предложили на выбор три варианта авторского дизайна интерьера. Мебели было много, сроки «поджимали» и финансы были лимитированы. Все получилось. Команда специалистов сработала оперативно, за что очень благодарен. Все получилось, стало отлично. Так держать! Влад
ЗАКАЗАЛ У РЕБЯТ КУХНЮ БЕЛУЮ: КРАШЕНЫЙ МДФ КАМЕНЬ СТОЛЕШКА СЕРВОДРАЙВЫ БЛЮМ ПОДСВЕТКА ЛЕД! ВСЕ КРУТО! ВСЕ УСТАНОВИЛИ. А ПОТОМ ЕЩЕ И СКИНАЛЬКУ ЗАКАЗАЛ! НА ДИАМАНТЕ СТЕКЛЕ. ВООБЩЕ БОМБА. ПРАЗДНОВАЛИ ДНЮХУ — РОДСТВЕННИКИ В ВОСТОРГЕ) НАША КУХНЯ — НАША ГОРДОСТЬ) СЛЕДУЮЩАЯ МЕБЕЛЬ — В ГОСТИНУЮ БУДЕМ ЗАКАЗЫВАТЬ. СПАСИБО. ВСЕ СУПЕР! ВСЕ НРАВИТСЯ. РЕКОМЕНДУЮ. С УВ. ОЛЕГ.КИЕВ
Хочу выразить свое восхищение вашей работой! Я заказывала скинали на кухню, радует глаз нет слов чтобы выразить как рада своему новому виду кухни. Отдельное грамаднейшее спасибо специалисту по работе с клиентами ОКСАНОЧКЕ. С вас должны брать пример все фирмы во всех странах, вы лучшая!!! Удачи вашей фирме, и главное не понижайте планку в сервисе, он у вас на высочайшем уровне! Спасибо за приятную работу!!)) Инга. Норвегия
Дверцу вчера получил. Спасибо. Кабинетом не перестаю любоваться. Все четко! Все на шкантах, без конформатов, без стяжек и лишних дырок! Ни где нет ни каких лишних шурупов. На всех видимых местах правильно подобрана структура ЛДСП (Вы лучше меня знаете, что на клифе есть выпуклая и плоская сторона.) Короче, любуюсь продуманностью и качественным исполнением. Спасибо. С уважением, Дмитрий ДМИТРИЙ
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення