Мебельная фабрика Joiner

Кухні з островом

ВАРТІСТЬ ПОГОННОГО МЕТРА КУХНІ.

Вартість погонного метра кухні залежить від матеріалу, розмірів, фурнітури і внутрішнього наповнення. У наші ціни погонного метра кухні входять: верхня і нижня частина кухні в стандартних розмірах, столішниця, фурнітура середньої цінової категорії, доставка і встановлення виробу по Києву та київській області. Доставка по Україні прораховується і озвучується окремо. Терміни виготовлення виробу залежать від обраної Вами фасадної частини. Чим складніша, унікальніша, особливіша, різноманітніша фасадна частина, тим триваліший термін виготовлення виробу.

Замовте прямо зараз безкоштовний виклик дизайнера!

Залишити заявку

(099) 158 - 59 - 45 (096) 106 - 44 - 06 (073) 840 - 04 - 03

Попередньо ви оплачуєте замірщику під час його візиту - від 200 грн, ця сума автоматично віднімається від вартості замовлення! Таким чином замір для вас безкоштовний!

кухня с островом - 1
кухня с островом - 2
кухня с островом - 3
кухня с островом - 4
кухня с островом - 5
кухня с островом - 6
кухня с островом - 7
кухня с островом - 8
кухня с островом - 9
кухня с островом - 10
кухня с островом - 11
кухня с островом - 12
кухня с островом - 13
кухня с островом - 14
кухня с островом - 15
кухня с островом - 16
кухня с островом - 17
кухня с островом - 18
кухня с островом - 19
кухня с островом - 20
кухня с островом - 21
кухня с островом - 22
кухня с островом - 23
кухня с островом - 24
кухня с островом - 25
кухня с островом - 26
кухня с островом - 27
кухня с островом - 28
кухня с островом - 29
кухня с островом - 30
кухня с островом - 31
кухня с островом - 32
кухня с островом - 33
кухня с островом - 34
кухня с островом - 35
кухня с островом - 36
кухня с островом - 37
кухня с островом - 38
кухня с островом - 39
кухня с островом - 40
кухня с островом - 41
кухня с островом - 42
кухня с островом - 43
кухня с островом - 44
кухня с островом - 45
кухня с островом - 46
кухня с островом - 47
кухня с островом - 48
кухня с островом - 49
кухня с островом - 50
кухня с островом - 51
кухня с островом - 52
кухня с островом - 53
кухня с островом - 54
кухня с островом - 55
кухня с островом - 56
кухня с островом - 57
кухня с островом - 58
кухня с островом - 59
кухня с островом - 60
кухня с островом - 61
кухня с островом - 62
кухня с островом - 63
кухня с островом - 64
кухня с островом - 65
кухня с островом - 66
кухня с островом - 67
кухня с островом - 68
кухня с островом - 69
кухня с островом - 70
кухня с островом - 71
кухня с островом - 72
кухня с островом - 73
кухня с островом - 74
кухня с островом - 75
кухня с островом - 76
кухня с островом - 77
кухня с островом - 78
кухня с островом - 79
кухня с островом - 80
кухня с островом - 81
кухня с островом - 82
кухня с островом - 83
кухня с островом - 84
кухня с островом - 85
кухня с островом - 86
кухня с островом - 87

Вартість погонного виробу, залежно від фасадної частини та терміни виготовлення від меблевої фабрики «Joiner.com.ua»:

· Фасади з ЛДСП = від 5000 грн метр погонний строки виготовлення = 21 робочий день;

· Фасади з ПЛІВКОВОГО МДФ = від 7000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади з КРАШЕНОГО МДФ = від 8000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади з ПАТІНІННОГО МДФ = від 8000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади ФОТОДРУК НА ДСП = від 8000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади з АГТ ПРОФІЛЮ, ЗБІРНІ, = від 8000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади ЛАКОБЕЛЬ/ЛАКОМАТ + МДФ = від 7000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади в АЛЮМІНІВОМУ ПРОФІЛІ = від 7000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади з АКРИЛОВОГО ПЛАСТИКУ = від 8000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади з МДФ С 3-D ФРЕЗЕРУВАННЯМ = від 8000 грн метр погонний строки виготовлення = 28 робочих днів;

· Фасади ШПОНУВАННЯ ДЕРЕВОМ = від 10000 грн метр погонний строки виготовлення = 40 робочих днів;

· Фасади з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА = від 13000 грн метр погонний строки виготовлення = від 60 робочих днів;

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ КУХНІ.

Оформлення замовлення кухні проходить у нас в офісі. Після підписання договору та внесення передплати 70% виріб.

ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець - дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги: вислухає Ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію щодо меблів. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер 'єру, нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу та вентиляційної системи в приміщенні.

ЗНИЖКИ І АКЦІЇ.

На меблевій фабриці «Joiner.com.ua» працює гнучка система знижок і акцій. В кожному окремому випадку обговорюеться своя знижка. Знижки та акції не підсумовуються. Ознайомитися з програмою накопичувальної дисконтної картки ви можете тут! Інформація про свіжі акції та знижки тут! Економте виграючи з меблевою фабрикою «Joiner.com.ua»!

Кухні з островом-функціональна вишуканість. Кухні з островом останнім часом користуються все більшим і більшим попитом і інтересом. Так, кухонний острів гармонійно і ідеально виглядає на великих кухнях. Але на невеликих кухнях кухонний острів теж можна розмістити дуже компактно і оригінально. Фахівці нашої меблевої фабрики «Joiner.com.ua» спроектують і запропонують вам ідеальний варіант вашого кухонного острова за всіма правилами ергонометрії. У кухонному острові можна розмістити або врізати: мийку, варильну поверхню, посудомийну машину, пральну машину, карго, полки, висувні ящики, встановити витяжку. А ще кухонний острів дуже вигідно комбінувати і використовувати як обідній стіл, за яким збереться ваша вся сім'я на смачний сніданок, обід або вечерю. Вартість такої кухні з островом буде залежати від фасадної частини, розмірів і наповнення. Консультацію Ви отримаєте абсолютно безкоштовно, а задоволення залишиться з вами на довгі роки.

ВАРІАНТИ КУХОННИХ ФАСАДІВ:

Меблеві фасади з ЛДСП

ЛДСП-ламінована деревно-стружкова плита. ДСП роблять з пресованої великої деревної стружки з додаванням в якості сполучної речовини термореактивної синтетичної смоли. Наявність гідрофобізуючих, антисептичних та інших добавок обумовлює міцність і довговічність матеріалу. Якість ДСП залежить від ступеня обробки поверхні. Їх обов'язково перевіряють на вміст формальдегіду. Якщо покрити все ті ж ДСП і МДФ меламіновою плівкою (яка являє собою папір, просочений смолою), а потім ще й лаком, то ми отримаємо шукане покриття — софтформінг. Головні переваги ДСП-низька вартість і простота обробки. Меблева фабрика «Joiner.com.ua» виробляє меблі з ДСП таких виробників, як: SwissPan (Свіспан, Швейцарія), Buchina (Бучина, Словаччина), Кроно-Україна (Україна), Kronospan (Кроноспан,Україна), Egger (Австрія), Cleaf (Кліф,Італія), Kastamonu (Кастамону, Румунія) та інших. Найширший асортимент ЛДСП дає прекрасну можливість відтворити будь-які корпусні і модульні меблі в потрібному кольорі, розмірі за меншу ціну, ніж з фарбованого або шпонованого МДФ, пластика або натурального масиву дерева. При попередньому прорахунку виробів ми можемо надати вартість в декількох варіантах, що дасть вам можливість порівняти і вибрати для себе підходящий варіант вартості виробу.

Кухонні фасади з гнучкого каменю. МЕБЛЕВІ ФАСАДИ ШПОНОВАНІ КАМЕНЕМ. Кам'яний шпон на меблевих фасадах. Шпонування меблевих фасадів гнучким сланцем. Шпонування гнучким пісковиком.

Кам'яний шпон – Nano Stone - це натуральний шаруватий сланець. Виготовляється кам'яний шпон товщиною приблизно від 0,1 мм до 2,0 мм з великоформатних кам'яних панелей. Поліефірна смола і скловолокно на зворотному боці міцно скріплюють шари каменю. Жорстка поверхня і різні колірні ефекти в окремих шарах каменю забезпечують унікальність кожного листа. Гнучкий пісковик-це натуральний природний оздоблювальний матеріал. В його основі-пісковик, найдавніший будівельно — оздоблювальний матеріал. Гнучкий Пісковик являє собою тонкий зріз пісковика, скріплений сполучним полімером на текстильній основі. Матеріал виготовляється, у вигляді гнучких листів і плитки, як звичайні шпалери. Гнучкий пісковик можна запросто згорнути в рулон. Гнучкий пісковик має низку переваг унікальних властивостей: тепла колірна палітра, неповторна текстура і гра відтінків роблять поверхні надзвичайно красивими і практичними. Головні переваги матеріалу-гнучкість і легкість! Область застосування матеріалу безмежна: від обробки фасадів меблів, оформлення інтер'єрів, стін і підлоги до складних арт-об'єктів. Матеріал не боїться прямого попадання води на поверхню, переносить різкі перепади температури, не горючий, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, що робить його незамінним в обробці камінів. Гнучким пісковиком легко облицювати колони, двері, арки, кулі, скульптури, нестандартні елементи декору, Декоративні обсяги гротів і Печер, імітувати природні валуни і монолітні плити. Гнучкому пісковику підвладні всі геометричні форми.


Читайте також
Що про нас
кажуть клієнти
Ваша думка дуже важлива для нас

залишити відгук     читати всі відгуки
Меня зовут Влад. Заказал на фабрике «Joiner»: кабинет руководителя, переговорную, офисную кухню. Плюс потом и колонну обшили зеркалами с фацетом. Мне предложили на выбор три варианта авторского дизайна интерьера. Мебели было много, сроки «поджимали» и финансы были лимитированы. Все получилось. Команда специалистов сработала оперативно, за что очень благодарен. Все получилось, стало отлично. Так держать! Влад
ЗАКАЗАЛ У РЕБЯТ КУХНЮ БЕЛУЮ: КРАШЕНЫЙ МДФ КАМЕНЬ СТОЛЕШКА СЕРВОДРАЙВЫ БЛЮМ ПОДСВЕТКА ЛЕД! ВСЕ КРУТО! ВСЕ УСТАНОВИЛИ. А ПОТОМ ЕЩЕ И СКИНАЛЬКУ ЗАКАЗАЛ! НА ДИАМАНТЕ СТЕКЛЕ. ВООБЩЕ БОМБА. ПРАЗДНОВАЛИ ДНЮХУ — РОДСТВЕННИКИ В ВОСТОРГЕ) НАША КУХНЯ — НАША ГОРДОСТЬ) СЛЕДУЮЩАЯ МЕБЕЛЬ — В ГОСТИНУЮ БУДЕМ ЗАКАЗЫВАТЬ. СПАСИБО. ВСЕ СУПЕР! ВСЕ НРАВИТСЯ. РЕКОМЕНДУЮ. С УВ. ОЛЕГ.КИЕВ
Хочу выразить свое восхищение вашей работой! Я заказывала скинали на кухню, радует глаз нет слов чтобы выразить как рада своему новому виду кухни. Отдельное грамаднейшее спасибо специалисту по работе с клиентами ОКСАНОЧКЕ. С вас должны брать пример все фирмы во всех странах, вы лучшая!!! Удачи вашей фирме, и главное не понижайте планку в сервисе, он у вас на высочайшем уровне! Спасибо за приятную работу!!)) Инга. Норвегия
Дверцу вчера получил. Спасибо. Кабинетом не перестаю любоваться. Все четко! Все на шкантах, без конформатов, без стяжек и лишних дырок! Ни где нет ни каких лишних шурупов. На всех видимых местах правильно подобрана структура ЛДСП (Вы лучше меня знаете, что на клифе есть выпуклая и плоская сторона.) Короче, любуюсь продуманностью и качественным исполнением. Спасибо. С уважением, Дмитрий ДМИТРИЙ
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення