Мебельная фабрика Joiner

Кухня кутова

ВАРТІСТЬ ПОГОННОГО МЕТРА КУХНІ.

Вартість погонного метра кухні залежить від матеріалу, розмірів, фурнітури і внутрішнього наповнення. У наші ціни погонного метра кухні входять: верхня і нижня частина кухні в стандартних розмірах, стільниця, фурнітура середньої цінової категорії, доставка і установка вироби по Києву та Київській області. Доставка по Україні прораховується і озвучується окремо. Терміни виготовлення виробу залежать від обраної вами фасадної частини. Чим складніше, унікальніше, особливе, різноманітніше фасадна частина, тим довший термін виготовлення виробу.

Замовте прямо зараз безкоштовний виклик дизайнера!

Залишити заявку

(099) 158 - 59 - 45 (096) 106 - 44 - 06 (073) 840 - 04 - 03

Попередньо ви оплачуєте замірщику під час його візиту - від 200 грн, ця сума автоматично віднімається від вартості замовлення! Таким чином замір для вас безкоштовний!

кухня угловая на заказ - 1
кухня угловая на заказ - 2
кухня угловая на заказ - 3
кухня угловая на заказ - 4
кухня угловая на заказ - 5
кухня угловая на заказ - 6
кухня угловая на заказ - 7
кухня угловая на заказ - 8
кухня угловая на заказ - 9
кухня угловая на заказ - 10
кухня угловая на заказ - 11
кухня угловая на заказ - 12
кухня угловая на заказ - 13
кухня угловая на заказ - 14
кухня угловая на заказ - 15
кухня угловая на заказ - 16
кухня угловая на заказ - 17
кухня угловая на заказ - 18
кухня угловая на заказ - 19
кухня угловая на заказ - 20
кухня угловая на заказ - 21
кухня угловая на заказ - 22
кухня угловая на заказ - 23
кухня угловая на заказ - 24
кухня угловая на заказ - 25
кухня угловая на заказ - 26
кухня угловая на заказ - 27
кухня угловая на заказ - 28
кухня угловая на заказ - 29
кухня угловая на заказ - 30
кухня угловая на заказ - 31
кухня угловая на заказ - 32
кухня угловая на заказ - 33
кухня угловая на заказ - 34
кухня угловая на заказ - 35
кухня угловая на заказ - 36
кухня угловая на заказ - 37
кухня угловая на заказ - 38
кухня угловая на заказ - 39
кухня угловая на заказ - 40
кухня угловая на заказ - 41
кухня угловая на заказ - 42
кухня угловая на заказ - 43
кухня угловая на заказ - 44
кухня угловая на заказ - 45
кухня угловая на заказ - 46
кухня угловая на заказ - 47
кухня угловая на заказ - 48
кухня угловая на заказ - 49
кухня угловая на заказ - 50
кухня угловая на заказ - 51
кухня угловая на заказ - 52
кухня угловая на заказ - 53
кухня угловая на заказ - 54
кухня угловая на заказ - 55
кухня угловая на заказ - 56
кухня угловая на заказ - 57
кухня угловая на заказ - 58
кухня угловая на заказ - 59
кухня угловая на заказ - 60

Вартість погонного виробу, в залежності від фасадної частини і терміни виготовлення від меблевої фабрики «Joiner.com.ua»:

· Фасади з ЛДСП = від 6000 грн метр погонний терміни виготовлення = 21 робочих днів;
· Фасади з плівкового МДФ = від 8000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з фарбованого МДФ = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з ПАТИНИРОВННОГО МДФ = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади фотодрук на ДСП = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з АГТ профілю, Збірні, = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади ЛАКОБЕЛЬ / ЛАКОМАТ + МДФ = від 8000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади в алюмінієвому профілі = від 8000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з АКРИЛОВОГО пластику = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади з МДФ з 3-D фрезеруванням = від 9000 грн метр погонний терміни виготовлення = 28 робочих днів;
· Фасади шпонування ДЕРЕВОМ = від 11000 грн метр погонний терміни виготовлення = 40 робочих днів;
· Фасади з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА = від 14000 грн метр погонний терміни виготовлення = від 60 робочих днів;

Оформлення замовлення кухні проходить у нас в офісі. Після підписання договору і внесення передоплати 70% вартості, виріб запускається в роботу.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ КУХНІ.

Оформлення замовлення кухні проходить у нас в офісі. Після підписання договору і внесення передплати 70% вартості, виріб запускається в роботу.

ЗНИЖКИ ТА АКЦІЇ.

На меблевій фабриці «Joiner.com.ua» працює гнучка система знижок і акцій. В кожному окремому випадку обмовляється своя знижка. Знижки та акції не підсумовуються. Ознайомитися з програмою накопичувальної дисконтної картки ви можете ТУТ! Інформація про свіжі акції та знижки ТУТ! Економте виграючи з меблевою фабрикою «Joiner.com.ua»!

ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА!

У зручний для Вас час під'їде наш фахівець-дизайнер, який на місці надасть всі необхідні послуги: вислухає ваші побажання, дасть грамотну професійну консультацію по меблях. Розробить індивідуальний дизайн-проект: 3-D візуалізацію Вашого майбутнього виробу, враховуючи особливості приміщення, дизайну інтер'єру, нерівностей поверхні стін і підлоги, розташування електропроводки, газопроводу і вентиляційної системи в приміщенні.

 

Кутова кухня за індивідуальним проектом від меблевої фабрики «Joiner.com.ua» - це найвигідніше рішення, що об'єднує зручність, функціональність, якість і красу виробу. Маленька, компактна кутова кухня прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого, навіть найскромнішого простору.

Меблеві фасади з постформінгом. Меблеві фасади з постформінгу. Фасади постформінг.

Постформінг-технологія облицювання плити ДСП шаруватим пластиком при підвищених тиску і температурі. Технологія постформінгу полягає в наступному: на кромці деталі ДСП або МДФ фрезерується профіль, після чого на деталь наклеюється пластик таким чином, що його краї звисають над профілем. Потім в спеціальному верстаті ця частина пластика нагрівається, стає м'якою і приклеюється до поверхні профілю. Завдяки цьому при експлуатації виробу в нього не потрапляє волога, що могло б викликати відшарування пластика. Покриття за технологією постформінгу володіє високими захисними властивостями, забезпечуючи високу стійкість матеріалу до механічних, термічних і хімічних впливів. Призначається для обробки робочих і фасадних поверхонь меблів, а також для виготовлення стільниць. При попередньому прорахунку вироби ми можемо надати вартість в декількох варіантах, що дасть вам можливість порівняти і вибрати для себе підходящий варіант вартості виробу.

Меблеві фасади в алюмінієвому профілі. Меблеві фасади в алюмінієвій планці. Фасади з алюмінієвих профілів (металеві алюмінієві меблеві фасади). Алюмінієві меблеві фасади

Найчастіше використовуються в якості вітрин. Профілі, що застосовуються для виробництва алюмінієвих фасадів для меблів мають 4 види покриття: «алюміній матовий» (безбарвне анодування), «під венге» (темно-коричнева анодування), «срібло поліроване», «золото поліроване». Меблеві фасади в алюмінієвому профілі можуть бути з різними наповнювачами: наповнювач-скло (просте, кольорове, рельєфне, ДЕКОРАТИВНЕ), пластик на основі МДФ або ДСП довільної колірної гами. Є кілька видів алюмінієвого профілю: широка планка с (це) обрізна – по зовнішній частині фасаду виступає 7 мм, по тильній – 4 мм; алюмінієва планка П (пе) – по зовнішній і по внутрішній частині однаковий виступ алюмінієвого профілю по 3 мм; алюмінієва планка Т (ті) – врізається в торець фасаду, залишаючи тільки металевий алюмінієвий кантик по 1,5 мм по зовнішньому і внутрішньому краю фасаду; алюмінієва планка ф (Еф) – по зовнішній і по внутрішній частині фасаду виступає по 7 мм і має форму не плоску, а дуту, литу. Основна перевага меблевих фасадів в алюмінієвому профілі - це металевий каркас, що забезпечує міцність фасаду і захист від вологи, і тому такі фасади користуються великим попитом на ринку. При попередньому прорахунку вироби ми можемо надати вартість в декількох варіантах, що дасть вам можливість порівняти і вибрати для себе підходящий варіант вартості виробу.


Читайте також
Що про нас
кажуть клієнти
Ваша думка дуже важлива для нас

залишити відгук     читати всі відгуки
Меня зовут Влад. Заказал на фабрике «Joiner»: кабинет руководителя, переговорную, офисную кухню. Плюс потом и колонну обшили зеркалами с фацетом. Мне предложили на выбор три варианта авторского дизайна интерьера. Мебели было много, сроки «поджимали» и финансы были лимитированы. Все получилось. Команда специалистов сработала оперативно, за что очень благодарен. Все получилось, стало отлично. Так держать! Влад
ЗАКАЗАЛ У РЕБЯТ КУХНЮ БЕЛУЮ: КРАШЕНЫЙ МДФ КАМЕНЬ СТОЛЕШКА СЕРВОДРАЙВЫ БЛЮМ ПОДСВЕТКА ЛЕД! ВСЕ КРУТО! ВСЕ УСТАНОВИЛИ. А ПОТОМ ЕЩЕ И СКИНАЛЬКУ ЗАКАЗАЛ! НА ДИАМАНТЕ СТЕКЛЕ. ВООБЩЕ БОМБА. ПРАЗДНОВАЛИ ДНЮХУ — РОДСТВЕННИКИ В ВОСТОРГЕ) НАША КУХНЯ — НАША ГОРДОСТЬ) СЛЕДУЮЩАЯ МЕБЕЛЬ — В ГОСТИНУЮ БУДЕМ ЗАКАЗЫВАТЬ. СПАСИБО. ВСЕ СУПЕР! ВСЕ НРАВИТСЯ. РЕКОМЕНДУЮ. С УВ. ОЛЕГ.КИЕВ
Хочу выразить свое восхищение вашей работой! Я заказывала скинали на кухню, радует глаз нет слов чтобы выразить как рада своему новому виду кухни. Отдельное грамаднейшее спасибо специалисту по работе с клиентами ОКСАНОЧКЕ. С вас должны брать пример все фирмы во всех странах, вы лучшая!!! Удачи вашей фирме, и главное не понижайте планку в сервисе, он у вас на высочайшем уровне! Спасибо за приятную работу!!)) Инга. Норвегия
Дверцу вчера получил. Спасибо. Кабинетом не перестаю любоваться. Все четко! Все на шкантах, без конформатов, без стяжек и лишних дырок! Ни где нет ни каких лишних шурупов. На всех видимых местах правильно подобрана структура ЛДСП (Вы лучше меня знаете, что на клифе есть выпуклая и плоская сторона.) Короче, любуюсь продуманностью и качественным исполнением. Спасибо. С уважением, Дмитрий ДМИТРИЙ
Замовлення онлайн
Від виробника

З нами ви отримаєте:

  • Меблі від виробника
  • Вигідна ціна
  • Висока якість
  • Виготовлення в срок
  • Широкий вибір
  • Виготовлення на замовлення